İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tasarım yaptırılacak

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpfaber toplist için tasarım yaptırmak istiyorum güzel birşey olmalı grafikleri logosu ve image ları falan hepsi içinde ayrıca sanırım script ingilizce tr yede çevrilecek örnek adres http://www.toplagelabi.com/toplist/ bu biraz sade biraz daha grafik yönünden zengin olmalı fiyat için pm ile tekliflerinizi gönderiniz.

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece tasarım mı istiyorsunuz anlamadım
tasarım yapılacak ve scripte giydirilecek + türkçeye çevrilecek
doğrumu anladım hocam ?

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet doğru anladım tasarım yapılacak scripte giydirilecek + türkçeye çevrilecek belki vardır tr dil dosyası ben bulamadım.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ama tr yede çevrilmesi lazım sanırım birde tasarım giydirilecek.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
phpfaber'in sadece kullanıcı arayüzü dil dosyasında, yönetim panelindeki yazılar, admin teması ve php dosyalarına dağılmış durumda.

Kullanıcı arayüzü'ne ait dil dosyaları ile admin bölümü tema dosyalarının Türkçeleştirmiş hali mevcut.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet türkçesini buldum ama tema kaldı verdiğim sitedeki gibi tema yapabilecek yokmu ? grafik yoğunluklu..

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapabilirim. tasarım 250 YTL giydirme 70 YTL toplam 320 ytl ye yapabilirm.
uygunsa referansları p.m. dene alabirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5