İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tasarımcı ve Php Coder Tam Gün Çalışacak Personeller Aranıyor

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İkiltellideki şirketimize 5-6 kişi bilgi işlem personeli olarak alınacaktır.
Pro Php Programcı 1 kişi (Ekip Lideri)
Tasarımcı 1 Kişi
Yardımcı tasarımcı + Yardımcı Php Programcı 1 veya 2 kişi
Online mecralarda yayınladığımız reklamlarımız için, Reklam alım, satımı, reklamla ilgili bağlantıda olduğumuz kişi ve kuruluşlarla koordinasyonunu sağlayacak, reklam metinlerinin oluşturulması, reklamların kontrol edilmesi, maliyet & sipariş oranlarının takip edilmesi, dizinlere site, makale ekleme, ekleyecek arkadaşlarla irtibat kurma, takip etme, sitelerimizin arama motorları pozisyonlarını takip etme, link alım, satımı, değişimi vs yaparak pozisyonlarını yükseltme, siteleri içerik olarak güncelleme, güncelletme, hazır portal kurulumları yapma, gibi ihtiyaçlarımız için en az iki en fazla 4 kişi alıncaktır.(bu son bahsedilenler 2 veya 4 kişi arasında işbölümü yapılarak görevlendirme yapılacaktır)

Mesai saatleri : Hafta içi 09:00-18:30 Cmts : 09:00 -15:00

işimiz öncelikli olarak e-ticaret olduğundan bu alanda çalışmış veya bilgisi olan arkadaşlar tercih sebebidir.
bunun yanısıra e-ticaret işimizden bağımsız olarak hayata geçirmeyi planladığımız web projeleri ile ilgili olarak, girişilmesi düşünülen web projeleriyle ilgili mantıklı yorumlar yapabilecek, artı değer katabilecek olan arkadaşlar yine tercih sebebidir.
ilgilenen arkadaşların cvlerini [email protected] adresine bekliyorum.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işe talip değilim ama merak ettim. ( istanbulda ikamet etmediğim için )

Pro Php Programcı 1 kişi (Ekip Lideri) bu pozisyona almayı düşündüğünüz kişiye ne kadar maaş vermeyi düşünüyorsunuz?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işe talip değilim ama merak ettim. ( istanbulda ikamet etmediğim için )

Pro Php Programcı 1 kişi (Ekip Lideri) bu pozisyona almayı düşündüğünüz kişiye ne kadar maaş vermeyi düşünüyorsunuz?

kişiye göre değişecek, konuşma esnasında karşılıklı olarak belirlenecek. merakını gidermek isterdim ama şu an burada fiyat konuşmak doğru değil benim açımdan.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar karar değişikliği yaparak önümüzdeki hafta ilanımı kariyet.net de yayınlamaya karar verdim, başvurmak isteyenler varsa bu hafta içi kariyet.net den takip edebilirler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5