İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tasarimerkezi.Com satılıktır.

iyihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adı : Tasarimerkezi.com
Banlı Oldugu Hiçbir yer yoktur.
Pagerank 1 dir
Alexa Sıralaması genel olarak 40.000 leri gördü Ve Türkiyede en iyi 400 site içine girdi,(sıralamalarda suanda biraz düştük sebebi ise heklenmemizdi)
Extreme : En Cok : 2.3 K genel hit: 1.5 K 2 K Arası
Günlük üye getirisi ortalama 80 - 100
Aylık Adsense getirisi 40 $ civarı ( iyi bir seo cu ile anlaşılabilirse Cok iyi kazançlar elde edinilebilir.)
Arkadaşlar Elimdeki Sunucumuda devredicem alcak olan kişiye Sunucuda 14 site barınıyor. Ayrıca diger domainleride vercem
8tas.com
tasarihost.com
forum-sitesi.net
adobe-turkiye.com
tasarimerkezi.org
bunlar kullanılabilir alanlar,hesabımıda devredicem ama hesabtaki diger domainlerin sahibleri var.
Sunucu Özellikleri : p4 2.4 işlemci,250 gb hdd,3 tb bw,centos/plesk,almanya dc Netdirekt.Atilla yasardan Alınmıştır aylık dedicated ücreti 60 € dur,hesabımla birlikte vericem.
Bu Tasarimerkezini Devralan kiişi 2 Adet vbulletin lisansınında sahibi olacaktır.birisi owned birisi leased ( 7 ayı kaldı ).
İçindeki Konular Cok degerlidir,bircok özel anlatım vardır,fireworks kelimesinde üst sıralardayız,ve tekrar sölüyorum iyi bir seocu alırsa veya seocu ile anlaşılırsa Tasarimerkezi cok cok daha yukarılara cıkacaktır.
İstenilen Fiyat : 2.000 ytl İletişim için pm veya konu altına yazabilirsiniz veya aşağıda ki msn adreslerini ekleyebilirsiniz..

iletisim [email protected] ve [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi