İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tasarımına güvenen arkadaşlara duyrulur

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tasarımına güvenen bir webmaster arıyorum. Aldigim projelerde tasarım bölümünü kendisine ileteceğim bir nevi grup olusturmak istiyorum. Yanlızca istedigim CSS konusunda bilgili olsun ve tasarımı benden iyi olsun.

Elimde birçok proje var bu şekilde birisini bulabilirsen bir şekilde rahata kavuşacağımı düşünüyorum. Yazılım kısmı bana ait aradığım kişide sadece tasarım özelliği olsun istiyorum.

Benimle birlikte calismak isteyenler lütfen cevap yazsınlar bir de referans bir tasarım gösterirlerse mutlu olurum. (sakın referans olarak templete göstermeyin). Ayrıca bu kişiye ileriki hayatında referans olacağımıda belirtmek istiyorum.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
pm attım eğer uygunsa msnden görüşebiliriz.
diğer referans olarak gösterebileceğim site : http://www.gameier.com/referans/
Deneme amaçlı yapmıştım hiç kullanmadım bunu . yazılım bilmediğim için sade birşey oldu. :)
templete değildir. Tsarımı bana ait.

R

*reyeskane-

Misafir
Caesar eğr sana talep olursa ihtiyaç fazlasını bana yollar mısın? Bende baya younum 1-2 kişiyi yanıma almayı planlıyorum. Konsept olarak business çalışmaktayım bun göre referansları verirseniz iyi olacaktır.

Caesar konu kirliliği yaptığım içi için özür dilerim. Hazır başlığıyken daha çok insan yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet bu şekilde kişi arayanlarda buraya yazabilir kirliliğe engel olduğun için teşekkür ederim @*reyeskane-

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Aradığım şartları tekrardan detaylı bir şekilde söylüyorum;

1. Tasarımı kesinlikle benden daha iyi olması lazım.
2. CSS konusunda bilgili olması ve yeni nesil tasarım (türkçede divlerle yapılan css tasarım olarak geçiyor sanirsam) dan haberdar olması lazım.
3. İsteklere cevap verilebilecek nitelikte olması gereklidir.
4. Muhteşem derecede olmasada istenileni yapabilecek derecede Photoshop bilmesi gerekmektedir.
5. Flash bilmesine gerek yoktur, flash ile işimiz yoktur.
6. Yoğunluktan dolayı, çalışmayı seven bir kişi olması gerekmektir. 1 hafta içinde bitmesi için beklenen 4 veya 5 proje olabilir.
7. Genellikle şirketlerle çalışacağımız için Kimlik fotokobisi, ev adresi, telefon numarası gerektiğinde şirketlere sunmak için istenilebilir.
8. Yapılan projeler sadece müşteriye ait olması bakımından ve başka birisine aynı tasarım yapılmaması bakımından;

"Olgar Verim ile çalıştığım sürece yapılan projelerde bana ait olan tasarımları ilgili müşteriden başkasına satmaya çalışmayacağımı, proje bilgilerini ve dosyalarını gizli tutacağımı, var olan tasarımlardan alıntı yaparak tasarım yapmayacağımı belirtiyor ve bu durumların aksinin yaşanması durumunda gereğinin alehime yapılmasını kabul ediyorum.
İsim Soyisim
Adres
Tel
İmza"
sözleşmeye imza atması gerekmektedir.

Bu özellikleri barındıran ve şartları kabul eden arkadaşlarla çalışmaktan memnun olacağımı belirtiyor ve başvurularını bekliyorum.

W

Wasgo

Misafir
Caesar , konu hakkinda isteklerini istediğim özellikler. CV olarak neler içermeli resmi yazili olarak istediğin şeyler nedir.

Anladiğim kadari ile freelancer ariorsunuz. Bu konuda yardimci olabiliriz. Lütfen bana ulaşiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5