İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tasarimlarda kullanmak icin resim siteleri..

D

doLob

Misafir
evet tasarimlarda kullanmak icin guzel sade resimlerin oldugu siteleri ariyorum

yardimci olabilecek arkadaslara tesekkurler

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
skassas' Alıntı:

evet cok güzel bir site orası ben üyeyim. hatta buradaki reismelri ben bir cd topladım baya arşiv yapmıştım..

peki bu resimelri bir işte kullanılsa telif hakkı olayı cıkarmı ama sonuçta site bu resimleri free veriyor..

D

doLob

Misafir
sanirim kaynak arayanlar icin iyi bir konu olacak

siteleri paylasan arkadaslara tesekkurler hepsi birbirinden guzel

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam emin olmamakla birlikte lisans olayı yok sanırsam.Çünkü dağıtım ücretsiz ve herkese açık.Ayrıca bazı resimler download sınırlamalı.İndirebilmeniz için ekleyen kişiye nerede kullanacağınız konusunda bir not göndermelisiniz.Onay verdikten sonra indirme işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

Permission' Alıntı:
evet cok güzel bir site orası ben üyeyim. hatta buradaki reismelri ben bir cd topladım baya arşiv yapmıştım..

peki bu resimelri bir işte kullanılsa telif hakkı olayı cıkarmı ama sonuçta site bu resimleri free veriyor..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
skassas' Alıntı:
Tam emin olmamakla birlikte lisans olayı yok sanırsam.Çünkü dağıtım ücretsiz ve herkese açık.Ayrıca bazı resimler download sınırlamalı.İndirebilmeniz için ekleyen kişiye nerede kullanacağınız konusunda bir not göndermelisiniz.Onay verdikten sonra indirme işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

sag tuş ile kopyalama yapıyorun..

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ama gerçek boyut ve çözünürlükte değil.Önizleme modundaki büyüklükte oluyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
skassas' Alıntı:
Evet ama gerçek boyut ve çözünürlükte değil.Önizleme modundaki büyüklükte oluyor

hayır dikkat et bak.. önizleme resminin üstüne tıkla yenei pencerede dev bir resim cıkıyor :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Permission' Alıntı:

ben en az 20 ilanında kullandım oradan hiç bi sorun çıkmıyor...Ayrıca üyeysen bilmen lazım bazı resimler için izin alman gerekiyor, tabi önce gerekçe bildirmelisin ;)...Yani bütün resimleride alamıyosun ama çoğunu indiriyosun tabi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5