İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TATA İndica Hakkında Düşünceleriniz

egetek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 ay önce 2007 model 50000 km de tata indica tdi comfortu 11.800 e aldım.

Araç ta klima,abs,turbo,orjinal jvc teyp,immobilizer, çift hava yastığı, kapı içi çelik barlar göze çarpan özellikler.

Araçta bulunan turbo sayesinde aracın çekişi çok iyi. 2000 deviri geçtiğinde otomatik devreye girerek aracınızın hızlı bir şekilde hızlanmasını sağlıyor.

Aracın küçük görünümüne rağmen 1100 kg civarında bir ağırlığı var ve aracın yol tutuşu gayet iyi virajlarda savrulmuyor.

İç hacmi 5 kişilik bir aileye yetecek şekilde tasarlanmış hiçte öyle anlatıldığı gibi kutu gibi değil.

Aracın kliması kaloriferi çok iyi. 5 dakika içinde insan araç içinde zor nefes alıyor o derece iyi bir kliması var.

Abs, çift hava yastığı sürüşte güven veriyor insana.

İmmobilizer sayesinde aracınızı açık unutsanız bile araç kendini otomatik olarak kilitliyor. Hırsızlığa karşı güvenliği gayet başarılı.

Aracın görüş açısıda çok başarılı, park sorunu yaşamıyorsunuz her yere girebiliyor. Özellikle İstanbul gibi şehirlerde kullanım için ideal.

Yakıtına gelince 110 TL eurodizel ile 400 km yol yaptım tekirdağdan üsküdara kadar. Tahmin edersiniz istanbul trafiğinin halini..(dizel lt fiyatı 3.900 tl)

Aracın bana göre tek eksisi ufak bagajı. Oda spor araba olması nedeni ile çok normal. Alan arkadaşların bunu göz önünde bulundurması gerekli.

Aracın yapabileceği hız 150 km civarı. Zaten 180 ibre var. Daha fazla hıza gerek varmı bilmem bana göre gerek yok.

Aracın servisi Türkiyenin tamamında yaygın olarak bulunmakta. parça fiyatlarıda uygun.

Yukarıda saydıklarıma bakınca bu fiyata alınabilecek daha iyi araba varmı diye düşünüyorum. Az yakan, konforlu, park sorunu yaşamayacak bir araba istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5