İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavla sitesi para kazanma fırsati

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sayın webmastirlar sitenize tavla affiliatesinin linklerini koyabilirsiniz ve para kazanabilrisiniz tavlaya olan güncel ilgiyide hatirlarsak süper bir promosyon

sitenize tavla banneri koyup para kazanmak için buraya tıklayınız
iyi çalışmalar
sorularınız için msn [email protected]

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bende üye oldum siteye koydum bakalım. türk insanlarının tavla ilgisini çekecektir diye düşünüyorum sisteme önce üye oluyorsunuz sonra admin size onayladıktan sonra size kodlarınız geliyor. ayrıca türkçe sitesinede link verebiliyorsunuz. guzel bişeye benziyor.. koyduk görecez bakalım...

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
paralar gene yurtdışına akacak... vegas sitesi olarak görüyorum ve etik açıdan doğru bulmadığım için olayın dışında kalmayı tercih ediyorum... :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolandırıcılık mı ? galiba benim bilmediğim bir şeyi biliyorsunuz... çünkü ben dolandırıcılıkla ilgili bir şeyi rastlamadım.. beni aydınlatırsanız sevinirim...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir ibişi biliyorda paylaşmiyor ise bu forumu terkettsin lütfen cunku forum bilgilerin paylaşıldıgı bir yerdir oyle laf atıp kacmak budalaliktir .
saygilar

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
bir ibişi biliyorda paylaşmiyor ise bu forumu terkettsin lütfen cunku forum bilgilerin paylaşıldıgı bir yerdir oyle laf atıp kacmak budalaliktir .
saygilar

+1 ekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5