İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tavla sponsoru çek alan arkadaşlar oyna65...

U

uzaymerkezicom

Misafir
bugün bankam tavla sponsorundan aldığım çekin üzerinde yasaklama olduğunu ve bozulamadığını söyledi. 20$ da masraf kestiler. Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar var mı? oyna65 de oyuna mı geldik yoksa :) Sedata a ulaşmaya çalışıyorum nerededir email hariç nasıl bulabilirim bilgisi olan var mı? emaillere cevap vermiyor 3-4 gündür. slmlar

U

uzaymerkezicom

Misafir
çekin üzerinde yasak varmış bozulamaz dediler. Evet malesef banka çek karşılıksız çıkınca extra masraf kesmiş. bugün kadar 50 den fazla çek bozdurdum ilk defa böyle bi olay başıma geldi. ne güzel paypal alıyoduk ya. :)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana kim dediyse sallamış olabilir miktar ne kadardı ? eğer karşılıksız çıktı diyorsan adamlara mail at itiraz et çeki geri gönder ve ödemeni banka veya netellere iste çareler tükenmez :)

U

uzaymerkezicom

Misafir
aynen öyle yapıcam livechatteki bayan direkt sedata yaz dedi ve yüzüme kapattı chati. anetta diğe bi email verdi uur arkadaş oraya email çektim durumu izah ettim, beklemedeyim umarım benzer tutumları tekrar görmem...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5