İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavla ve Okey için VPS

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Arkadaşlar tavla ve okey scripti yazdıracağım yakında ve bunun için VPS aramaktayım. Sizce Günlük 2000 kullanıcılı bir tavla ve okey sitesine Aylık kaç GB Trafik yeterli olur tahminen?

Ve sistemi kurabileceğim en iyi özellikli ve en uygun fiyatlı VPS fiyatları nedir? Çok uygun fiyatlarda olmasını bekliyorum açıkcası. (20-35 TL arası) teklifleri bekliyorum.

İletişim: [email protected]

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6s satıyor zaten java scriptini , yazdırmak derken şaka yapıyorsun herhalde adamlar yıllarını verdi... 6s.net di sanırım adresleri hocam.com bu scripti kullanıyor göz atabilirsin. 4000tl civarındaydı en basit paketleri sanırsam.

vps konusunda yorum yapmak istemiyorum çünkü bu forumdaki vps arama fiyatları gerçek komik olmaya başladı. 2000 user'dan 300 online kalsa desek... neyse sustum saygılar

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
6s satıyor zaten java scriptini , yazdırmak derken şaka yapıyorsun herhalde adamlar yıllarını verdi... 6s.net di sanırım adresleri hocam.com bu scripti kullanıyor göz atabilirsin. 4000tl civarındaydı en basit paketleri sanırsam.

vps konusunda yorum yapmak istemiyorum çünkü bu forumdaki vps arama fiyatları gerçek komik olmaya başladı. 2000 user'dan 300 online kalsa desek... neyse sustum saygılar

vps sandığınız kadar işlevsel değil işte. onun için aylık 30 liraya vps kiralamak çok ucuz geliyor olabilir size ama yurtdışında rakamlar daha da ucuz. biz alışmışız gördüğümüz her pahalı şeye kaliteli demeye. sonrada kazık yemeye. ucuz olup kaliteli hizmet veren o kadar çok kişi var ki...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5