İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiye bekliyorum

S

sevdik

Misafir
Arkadaslar bugun sevsene.com domainini aldım Tasarımına gecen hafta başlamıştım 1500+ içerikli sayfa yapıyorum 200ü hazır şuanda şimdi size sormak istedigim konu sunlar ;

Bu site ile portal açıyorum her konu hakkında yazılar resimler ekliyorum Şimdi bu 1500sayfayı 1-2ayda googleye ekletirim Peki ya MSN ve YAHOO bunlarin da bir yontemi bi yolu olmalı bunu birisi paylaşabilirmi Konularda aradım bulamadım forumda herkes sanki yahoo ve msn şans eseri ekliyormuş gibi yazmış bu böyle değildir.

Birde sizce sevsene.com domaini ile hangi bölüme ağırlık vereyim

MP3
AŞK-SEVGİ
CİNSELLİK
OYUNLAR

??

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevsene.com bence adı üstünde ; Aşk-Sevgi 'yi anımsatıyor , ama piyasada dünya kadar sevgi sitesi oldu , bu durumda karar senin ;=)
MSN ve Yahoo için arkadaşlar açıklamalarda bulunursa bende sevinirim , çünkü bu forumda hep MSN & yahoo es geçildi..

S

sevdik

Misafir
slm

mesaji yazdım ama ben bile düşünüyorum burdaki arkadaşlar YAHOO ve MSN hakkında yardımcı olabileceklermi??

eger olmazsa msn ve yahoo ya ing. mail atmam gerekecek cevap yazarlarsa paylaşırım

Ben şimdiye kadar hem paylaştım bildiklerimi acaba başkaları da paylaşacakmı???

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
bence birşey yapmaya gerek yok. yahoo ve msn durmadan indexliyo. google botda 3 kat fazla geliyo bunların botu ama yolladıkları hit yerlerde.

sanırım googleye göre hazırlanırsan bunlarda uyumaz zaten herkesin googleye göre hareket ettiğini biliyolar. aptal değillerse sanada ona göre davranırlar.

S

SaveTargetUs

Misafir
öncelikle aşk & sevgi üzerine kurulu site hazırla. Arka planda cinsellik olsun. daha fazla bölümlere ayırma bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5