İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiye edebileceğiniz sağlam bir maillist programı

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tavsiye edebileceğiniz sağlam bir maillist programı varmı acaba, siteme gelen üye mailini bıraksın biz ona haftalık veya günlük şu şu şunları yaptık diye atalım. Varmı bilen gören tavsiye edebilen... Şimdi oturup maillist de kasmayalım. Mysql olması tercih sebebidir :p

[tavsiye istiyorum hotscripts.com adresini değil :D]

S

SaveTargetUs

Misafir
arkadaşım bende program var ama mynet e mail atmıyor. Mx serverı olanlara atıyor. Kendim deneyip yapmadım ama phpnin mail göndermesi kolaymış sanırım. Mesajı yazıp Sqldeki kayıtları for döngüsü ile 1'den 1000 e kadar sırayla gönderilebilir. Bulk Mail Sender

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Spam mail değil, kaydını küreğini bırakan adamlara haber mailleri için istiyorum yoksa açarım Golden Launch u atarım :p

S

SaveTargetUs

Misafir
:) sende haklısın. ben tüm üyelere forumdan atıyorum haftalık olarak.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Mailman. cPanel sistemlerinde otomatik yukludur
Majordomo. Directadmin sistemlerinde otomatik yukludur.

Bu ikisi iyi programlar, ayriyetten disaridan download edilerek ucretsiz kurulabilitesi de vardir. Istersen web formundan istersen [email protected] gibi eklettirebilirsin kisileri.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo bilgiler için teşekürler, Plesk 7.5 Reloaded kullanıyorum ama key'im uygulama deposuna izin vermiyor.. Sonum Hayır olsun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5