İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiye istiyorum

S

sevdik

Misafir
Arkadaşlar buyuk ugrastan sonra www.liselikiz.net domainini aldım bugun birisi turkticaretten sipariş vermiş yarın sabah süpriz olur ona domain yeni düşmüş herhalde sizce bu domainden nasıl para kazanabilirim illaki sedo mu ? yoksa şöyle www.yabuka.net/cinsellik.htm gibi bir sayfa icerigi koysam para kazanabilirmiyim

Netten hiç para kazanamadım eger yardımcı olabilirseniz sevinirim bu arada hostingal.com a teşekkür ederim domaini almama yardımcı oldugu için

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo'ya yönlendir derim direk. bir siteden de "kurallara uygun" olarak link ver. iyi para getirir.

S

sevdik

Misafir
slm

link ekliyecegim sitelerim var "For Sale" ekleyip basinda yazmak bu domain bana aylik en azindan bir 50-60euro kazandirirmi onu merak ediyorum

birde sedoda sunu yapmislar diyelim liselikiz.net i ayarladim sonra dns leri silip siteyi aciyorlar kosede veya ustte link veriyorlar dor sale diye "sedoparking.com/liselikiz.net seklinde" bu dogrumu sizce eger uygunsa bende siteye biraz icerik koyup gunde siteyi 2-3bin tekile cikartabilirim ustte de o linke tiklayan elbet cikar yanlismiyim?

Zink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Guzelim sen sevdik.net sitesini o paraya satacagına 1 hafta sedo'ya yonlendirseydin 250 YTL Değil 250 € kazanırdın.
Son mesajın icinde sen hiti sagla tıklayan cok olur.

S

sevdik

Misafir
slm

bakalim bu aksam acarim herhalde siteyi tasarimi olmaz ama bakalim bende girdim ya bu sedo isine bakalim ne olacak

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerinden domain.com for sale şeklinde link verebilirsin sakıncası yok. sedo sayfasında yapacağın en ufak değişiklikte sedo'dan izin alman gerekli. eğer günde 5000 hit alan siten varsa ve sedo için for sale reklamı verirsen ayda rahat 400 euro kazanırsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5