İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiye Kuralları değişmiş

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bu kuralları ben yeni farkettim sizin haberiniz varmıydı? bir tavsiyte biriminden en fazla 2 tane yerleştiriebilrisiniz diyor. eskiden 1 taneydi. şimdi 2 olmuş

Kod:
Reklam Yerleşimi

AdSense, bir dizi reklam biçimi ve reklamcılık ürünleri sunar. Yayıncılar, aşağıdaki politikalara uygun davranılması koşuluyla, çeşitli yerleşimleri deneyebilirler:

* Her bir sayfada en fazla üç reklam birimi görüntülenebilir.
    * Bir sayfaya en fazla iki Arama İçin AdSense kutusu yerleştirilebilir.
    * Her bir sayfaya tek bir bağlantı birimi yerleştirilebilir.
    * Yukarıda belirtilen reklam birimlerine, arama kutularına ve bağlantı birimlerine ek olarak, bir sayfada her bir tavsiye ürününden veya sunumundan en fazla iki tavsiye birimi görüntülenebilir.
    * Arama için AdSense sonuç sayfalarında, Google'ın arama sonuçlarıyla birlikte sunduğu reklamlara ek olarak yalnızca tek bir reklam bağlantı birimi gösterilebilir. Arama sonuç sayfasında başka reklam görüntülenemez.
    * Bir pop-up, pop-under veya e-postada hiçbir Google reklamı veya Google arama kutusu görüntülenemez.
    * Bir sayfadaki öğeler, reklamların hiçbir bölümünü engellememelidir.
    * İçerik tabanlı olmayan hiçbir sayfaya Google reklamı yerleştirilemez.
    * Sayfa içeriğiyle ilgili olsun ya da olmasın, sadece reklam gösterimi için hazırlanmış hiçbir sayfaya Google reklamı yerleştirilemez.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunuda sorim konu açılmısken . Biri bizim reften kayıt olsa , banlansa bizde banlanırmıyız ?

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok canım olur mu öyle şey . sanımıyorum. en fazla kazancını düşerler senin

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sunuda sorim konu açılmısken . Biri bizim reften kayıt olsa , banlansa bizde banlanırmıyız ?

Merhaba,
normal şartlarda olmaması lazım sadece tecrübe ile konuşacak olursam 1-2 hesap vardı arkadaşımızın onu banlayınca ref den gelende 1 ay sonra banlandı. belkide tesadüftür.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

oyle sacma sey mı olur ( olmaz herhalde :p )
sen kendı halınde hileye hurdaya bulasmadan adsense yayınlıyorsun senın sıtendekı bannerden hareketle bırısı gıdıyor uye oluyor sonrasında adam hıle hurda bı sekılde atılıyor sıstemden senın ne sucun var kı sen banlanasın kendı etmıs kendı bulmus :)

M

mehmet2025

Misafir
öyle birsey yok. öyle olsa benim banlardı google. üye yaptığım 5 adsense yayıncısı banlandı simdiye kadar. zaten saçma birsey böyle birseyin olması

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kuralları ben daha öncedende görmüştüm baya oldu çıkalı,reflerden dolayı banlanma söz konusu değil.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi banner'ına tıklayıp aynı IP'den 2.nci hesap açan tipler var piyasada bonus'u almak için. Onlar banlanınca böyle hurafeler çıkıyor heralde :D

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar benim reften üye olsalar o olan kişi 100 doları geçtiği gibi benim hesapa 250$ mi ekliyorlar . Yoksa o refimden kayıt olann ödeme almas sartmı ? Birde arkadaslar 100 kişi üye olsa refimden hepside 100 doları geçse sadece hesapıma 250 $ mi eklenir . Tesekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5