İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tavsiye

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.tell-a-friend-wizard.com/...bimsinNet&url=

bunun gibi 1 kac sitede bu sekilde sayfa gonder linki vermisler.bu link nasil aliniyor?,nasil uye olunuyor? ben girdim birsey alamadim uyelikmi satiliyor ne? bu arkadaslar satinmi aldi yani? oylese bedava scriptler varken neden satin alinir? bende bu linkden almak istiyorum ama nasil?
javascript basligina kendimiz yaziyoruz kendimiz okuyoruz:) en aktif baslik burasi.cunku geyik burda allah askina birazda yardim?

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerli arkadas son 1 haftadir sende taniksin bu tavsiye olayila basim dertde.diger basliklara mesaj attim cevap hep 0 yilbasi geldi,bayram gelecek tavsiye linkim iptal olmus..gulsehri php destekli degil..asp tavsiyeyide calistiamiyorum..butun asp scriptler calisiyor o calismiyor..her kapiya tokmak attim cevap yok:) napim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5