İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiye

E

eyciey

Misafir
Benim yüksek hitli sitelerim var. Normal server aldım fakat kaldıramadı. Güvenilir sağlam ve birazda uygun bir reseller tavsiye eder misiniz ? Linux ve yasal absürt desteği olursa da iyi olur.

Cvplarınız için şimdiden tşkler.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitelerinin içeriği hakkında ve hitlerin nerden geldiğini yollarsan yardıcı olmaya çalışırız. Ne kadar tekil alıyor vs.

E

eyciey

Misafir
GLadiatoR' Alıntı:
Sitelerinin içeriği hakkında ve hitlerin nerden geldiğini yollarsan yardıcı olmaya çalışırız. Ne kadar tekil alıyor vs.

Resellerde toplam içeriği yasal absürt olan günlük 180k hitli cgi scriptle çalışan hitlistler var. Bi tane 3k hitli sqllu bir site var. Diğerlerin hepsi html.

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dilerseniz size yardımcı olmak isteriz, referanslarımız ilede irtibata geçebilirsiniz, msn adresimiz: [email protected] sitemiz yayına girecektir kısa süre içerisinde şu anda sitemizde bulunan fiyatlar düzenlenmemiştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5