Tavsiyelerde iyileştirmeler yapmış google...

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Kasım 2004
Mesajlar
350
Reaction score
0
Tavsiyelerde iyileştirmeler yaptığını söylüyor google ama ben pek anlayamadım..inceleyelim:

"Yenilikler - Haziran 2006

Tavsiyeler için sunulan kanallar

Size daha fazla izleme esnekliği sunmak için, tavsiyeler özelliğimize kanal desteği ekledik. Artık, tavsiye birimlerinizin performansını farklı sayfalarda, sitelerde veya konularda izleyebilirsiniz. Ayrıca, bir tavsiye tasarımının sizin için diğerlerinden daha iyi çalıp çalışmadığını belirlemek için kanalları kullanabilirsiniz.

Kanalların eklenmesiyle birlikte, artık tavsiyeleri denemek için harika bir fırsat doğmuştur. Geçen birkaç haftada, başka tasarımlar ve metin bağlantıları ekledik. Siteniz için doğru olan ürünü ve biçimi seçebilir ve kullanıcılarınızı yararlı ürünlere ve hizmetlere yönlendirerek kazanmaya başlayabilirsiniz. Sitenize bir tavsiye düğmesi eklenmesine ilişkin talimatlar dahil, tavsiye özelliğiyle ilgili daha fazla bilgi için Yardım Merkezimizi ziyaret edin. Kanalların kurulmasıyla ilgili ayrıntılı bilgi için Kanallarla Optimize Etme kılavuzumuzu okuyun.

"
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst