İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiyelerden Kazanıyormuyuz ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adsense tavsiyesi işlemi kalkalı 6 ay oluyor..
Onun yerine firefox tavsiyesi kullan.Ben firefox tavsiyesinden içerik reklamının 2 katından daha fazla kazanıyorum..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Gidipte 10 kişiye indirtirsen tabikide kazanamazsın.Ben içerik reklamından 120 kazanırken firefox tavsiyesinden 280-300 kazanıyorum.Binlerce kişiye indirtiyorum.Heralde mozilla bana dua ediyodur :D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firefox indirmeden şunu yapamazsınız bunu yapamazsınız mutlaka indirmelisiniz gibi yazı yazılıyor çoğunlukla ama bu kurallara uygun mu bilemiyorum. çünkü bannerda zaten indirin rahat gezin güvenli takılın falan yazıyor buna ekstra özendirici ya da yönlendirici yollar eklemekle lgili bilgisi olan varsa paylaşırsa iyi olur.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
firefox indirmeden şunu yapamazsınız bunu yapamazsınız mutlaka indirmelisiniz gibi yazı yazılıyor çoğunlukla ama bu kurallara uygun mu bilemiyorum. çünkü bannerda zaten indirin rahat gezin güvenli takılın falan yazıyor buna ekstra özendirici ya da yönlendirici yollar eklemekle lgili bilgisi olan varsa paylaşırsa iyi olur.

net bir bilgim yok ama bu tür soruyu bende birine sormuştum su facebook tr de bunu yapmışlardı bu etikmi demiştim aldıgım cevap google bu firefox da bu tür şeylere ses cıkartmıyormuş indirtte nasıl indirtirsen indirt diyor.

sonuçta bu indirme ücreti bir müşteri degil google kendi cebinden verdiği için sorun olmuyor. firefox yüklü olan pc lerden kaydettiği veri bilgi devasal paralara büyük firmalara satılıyor.

o yüzden firefox + toollbar vs yüklemem hiçbir zaman

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FF iyidir, zamanında picasa da iyiydi. Hile eşiğini zorlamayacak şekilde pazarlama dehasını çalıştıranlar iyi paralar kazandı ve kazanıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi