İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiyelerinizi Bekliyorum { Sitemi taşımam Gerekli}

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
yani artık kalktı 100gb trafiğe sunucu olayları!

yönetim bu başlığı silerse öyle mutlu eder ki beni.. patlayacak siteler yoksa :(

Arkadaşım senin hosting aldığın yerin amacı zaten satış yapmak değil mi? Ahmet almış, Mehmet almış ne fark eder? Sadece 3 5 kesime hizmet verebilcek kapasiteleri varsa o firmayı kaliteli diye gösterme bari bize :D

Haksızmıyım?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
sitenizin içeriği nedir ?

kurulu olan sistem nedir ?

7bin tekil ,çoğul hiti nedir ?

istediğiniz yaklaşık özellik nedir ?

bu sorularıma cevap verirseniz hem konunuz açısından hemyardım edebilmem açısından yararlı olur

teşekkürler.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tavsiyem temizce bir server alıp kimsenin ağız kokusunu çekmemen.
yönetmeyi de öğrenirsin.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben olaya teknik açıdan yaklaşayım ki teklif verecek arkadaşlar daha rahat teklif verebilsinler.

Site Wordpress kullanıyor.CPU ağırlığı %15-20 civarında seyrediyor.Cluster sistemiyle çok alan ve trafik veren yurtdışı firmaların bu tür bir siteye pek müsade edeceğini sanmıyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşım senin hosting aldığın yerin amacı zaten satış yapmak değil mi? Ahmet almış, Mehmet almış ne fark eder? Sadece 3 5 kesime hizmet verebilcek kapasiteleri varsa o firmayı kaliteli diye gösterme bari bize :D

Haksızmıyım?

saçma saçma konuşma. adamın amacı satmak olabilir. benim amacım orda barınmak. benim gibi 3 tane site koyarsan çöker orası.
kaliteli falan da gösterdiğim yok. deneyim dedim ben! haksızsın tabiiki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5