İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tayyip Erdoğanını Kurtarma Oyunu:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dj B@mBaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şu bayram tatilini 9 gün yapmadılar ya.Bence bunların hepsini birden öldürelim biz:D

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Orada bir vatandaş konuyu özetleyen bir yorum yazmış :)
bayıldım doğrusu

" erdoğanı kurtarmazsak ülkeyi kurtarmış oluruz, bırakalım kalsın "

Nescafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orada bir vatandaş konuyu özetleyen bir yorum yazmış :)
bayıldım doğrusu

" erdoğanı kurtarmazsak ülkeyi kurtarmış oluruz, bırakalım kalsın "

Bahsi geçen kişi, Türkiye Cumhuriyeti başbakanı. Ve sen istesende, istemesende bu bir gerçek. Begenmeyen bir pasaport, bir vize ile başbakanını sevdiği ülkelere gidebilir.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu başbakanı %36 oyla bu millet seçti.
kim ne derse desin atatürkten sonra gelen sömürücülerden bin kat daha iyi.. gece gündüz çalışan samimi bir başbakan..
ülkeyi satıyor fasa fisolarına boşuna giriyorsunuz.hiç bişeyden haberiniz yok kulaktan dolma şeylerle zaman harcıyosunuz.

ilk önce memleketiniz için erdoğan kadar çalışıp halsiz düşünde,sonra eleştirme hakkını kendinizde bulun.

ben istanbulda doğmuş büyümüş biriyim.erdoğanın ne icraatlar yaptığını çok iyi bilirim. istanbulun metropol şehir haline gelmesinde çok büyük payı vardır.hangi belediye başkanı tüm ülkede sevilip sayılmıştır ki erdoğan kadar?hiç bir belediye başkanı onun kadar konuşulmadı.her zaman olduğu gibi birileri meyve veren ağacı taşladıkça taşladılar.o birileri ülkenin kalkınmasını istemeyenler.Tabi zıt görüşte olan diğer vatandaşlarda pay çıkarmaya çalışıyor farkında olmadan.uyanmak lazım

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ruen e katılmamak elde değil.. "yiğidi öldür hakkını ver" dememişler boşuna. tabi yiğit olmayanlar için denmemiş bunlar..

kerten

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bahsi geçen kişi, Türkiye Cumhuriyeti başbakanı. Ve sen istesende, istemesende bu bir gerçek. Begenmeyen bir pasaport, bir vize ile başbakanını sevdiği ülkelere gidebilir.

Bu ülke vatandaşı bu ülkede yaşamak için senden mi izin alacak ???

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başbakana laf yok! Hakikaten çalışıyorlar didiniyorlar.

Oyunda züpermiş yaw millet nelerle ugrasıo :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Nescafe...Al başbakanını ve git :) Onun meşhur lafıdır. al ananı da git...

Bu Ülke ondan öncede vardı, ondan sonrada olacaktır..

Tartışmayı farklı boyuta taşıma. "işin egelmeyen gider " demek :)

Olur...

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ülke özaldan sonra yıllarca koalisyon iktidarları ile yönetildi. Ben oyumu ak partiye verdim ama niye herşey çok güzel olacak diyemi hayır sadece tek başına bir iktidar olsun diye. İktidar içinde kısır çekişmeler olmasın diye. Hangi koalisyon hükümeti 5 yıl dayandı sorarım size. Ha bu arada kimsenin kimseyi bu ülkeden kovma hakkı yoktur. Ama kimseninde sırf kendi ideolojisine ve fikrine uygun değil diye bir başbakana bırakın ölsün deme hakkı da yoktur. İnsan yaşamı o kadar basit değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi