İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tayyiperdogan.info Domainim Satılıktır

T

The_Best

Misafir
Bu domaini 3000 YTL'ye satıyorum, ilgilenen arkadaşlar ngungor[at]gmail.com adresinden bana ulaşabilirler.

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha uçalım mı :) maximum 30 bilemedim 40 ytl

D

Dms

Misafir
Google'de yer almıyor. Fiyat konusundada gercekten cok ucmussun.-Ki Sibel kekilli daha cok aranıyor ve daha cok ilgi cekiyor.
Ben sibelkekilli.info icin 3000 Degilde 300 YTL istesem cok derler. Gerci o fiyatın altındada satmam :)

T

The_Best

Misafir
Ben fiyatı unsurlar ve nitelikler çerçevesinde belirledim. Google'de yer almamaması doğal çünkü google'ye kaydetmedim.

Uçmakla bir ilgisi yok, görüşmek isteyen arkadaşlar e-mail vasıtasıyla iletişime geçebilir.

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google da kayıt olunca fark eden kaç kişi tayyip erdoğanı arıyor

T

Turkyurdu.org

Misafir
Dms' Alıntı:
Google'de yer almıyor. Fiyat konusundada gercekten cok ucmussun.-Ki Sibel kekilli daha cok aranıyor ve daha cok ilgi cekiyor.
Ben sibelkekilli.info icin 3000 Degilde 300 YTL istesem cok derler. Gerci o fiyatın altındada satmam :)

:) Ben bu adami seviyorum. News tarzi ile +1

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) o siteyi ancak tayyipten cok sinir olan uyuz olan birisi alir ki oyle biri de bu forumda ne gezsin. alanda aclir p**** site yapar. Ama o fiyat kesinlikle etmez. .com .net .org olsa neyse diycem de info ...

T

Tura

Misafir
the best mailine yazdım bi cevap verirse sevinirim, yalnız mailde de belirttiğim üzere fiyat biraz fazla geldi.

T

The_Best

Misafir
Tura konu ile ilgili cevabı mailine gönderdim aynı zamanda msn adresimi de yazdım msnden iletişime geçelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi