İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İpucu TBM ve aranma hacmi en yüksek kelimeler (İngilizce)

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
54
TBM en yüksek kelimeleri araştırırken dikkatimi çekti. İngilizce site açacaklara sağlık kategorisini tavsiye ederim. Önemli kelimelerde yükselebilirseniz kazancınız çok iyi olacaktır. Ya da aranma hacmi milyonları geçen anahtar kelimeler var. Özellikle giyim sektörü ile ilgili olan bu kelimelerde de TBM düşük gibi görülse de bizdekinden 20 kat daha fazla. Aranma hacmi yüksek kelimelerden sitenize girilme ihtimalinin daha fazla olduğu sonucunu çıkarabilirsiniz. Sadece bulunacak siteler arasında kalite farkınızı ortaya koymalısınız.

Aranma hacmi en yüksek anahtar kelimeleri Ocak 2019
tbm-tavsiye-en-yüksek-kelimeler.png

TBM en yüksek anahtar kelimeleri Ocak 2019

ingilice-tbm-yüksek-anahtar-kelimeler.png

Flamengo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
26
Bu anahtar kelimede yükselmek çok zor kardeşim. İngilizce sitelerden oluşan paravan sitelerin olursa olur ancak. Yoksa yabancı sitelerden backlink almak çok pahalı.

Yakamdamoz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Yasin kardeşim TBM en yüksek Türkçe kelimeleri ve aranma hacmi en yüksek olanları da paylaşır mısın?
Teşekkür ederim şimdiden. Ben epey baktım da genel kategoride böyle bir sonuç bulamadım.

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
Yasin kardeşim TBM en yüksek Türkçe kelimeleri ve aranma hacmi en yüksek olanları da paylaşır mısın?

En yüksek TBM'li kelimelere bakılabilen bir yer yok sanırım. Sektörden bir kelime seçerek sorgulama yaparak en yüksek TBM olan anahtar kelimelere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5