İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TBM'si 25 TL üzeri Türkçe anahtar kelimeler

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
54
Yeni site açacaklar için anahtar kelime tavsiyelerim olacak. TBM'si 100 TL üzeri Türkçe anahtar kelimeleri sizler için bulmaya çalıştım.
TBM yüksek anahtar kelimelerin olduğu bir sitede günlük alacağınız 1 tıklama, TBM'si (Tıklama Başına Maliyet) düşük olan anahtar kelimelerden oluşan sitenizde alacağınız 1000 tıklamaya bedel olabiliyor.

Google Adsense TBM en fazla olan anahtar kelimeleri aşağıdaki tablodan görebilirsiniz. Henüz bir siteniz yoksa, bu kelimelerin yoğunlukta olduğu bir web sitesi açabilirsiniz. ISO 9001 aylık 10-100 arasında aranıyor ve TBM'si 31 ila 57 TL arasında. ISO 27001 aylık 10 bin ila 100 bin arasında aranıyor ve rekabet oranı da orta seviyede. TBM değeriyse 26 TL ile 141 TL arasında değişiyor.

TBM'si 25 TL üzeri Türkçe anahtar kelimeler 2019

TBM-yüksek-anahtar-kelimeler-2019.jpg

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
Kardeşim teşekkürler de. Bu anahtar kelimeleri aradığında neredeyse ilk sayfa tamamen reklamlardan oluşuyor. İkinci sayfada kalıyor normal siteler.

yasarkavus

Onaylı Üye
Reaction score
51
Adsense reklam için buna girilir mi bilmiyorum. Onca uğraş ve risk almak uzun vadede kazançlı olabilir. Sadece Google değil de firmalarla yapılacak anlaşmalarla kalıcı kazanç yolu haline getirilebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5