İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TC ADS tavla:)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dünm paypal hesabına 90 dolar gelmiş
TC ADS yazıyordu. Allah Allah bu kimdir nedir derken, araştırayım dedim. ismi ve mail adresinide hatırlayamadım.
arşivime baktım, sık kullanılanlara vs..sonra hatırladım ki, geçen sene ( veya 8-10 ay oluyor tam bilmiyorum ) 1-2 sitemde bunların bannerlarını koymuştum. 20 gün 1 ay neyse kısa bir süre kalmıştı bannerlar.
istatistikler hoşuma gitmemişti. mail yazmıştım " bu nasıl programdır. yükleme var ama para yazmıyor demiştim" ..onlarda bana" fan çıkartman lazım" vs..o zaman tam anlayamadığım birşeyler yazmışlardı.

neyse velhasıl ben kaldırmıştım reklamları sitemden. dün 90 dolar ödeme gelmiş bunlardan. nerdeyse 1 sene sonra :D

bu neden kaynaklı olabilir sizce?

panele bağlandım. 2 tane 40 dolar görünüyor. oysa bana gelen mpara 90 dolar..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok ilginc. Paypal ödeme secenegi 3 ay önce kaldirilmişti. :)

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada hala paypal le ödeniyor. Mati abim saolsun hiç yormuyor beni.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O zaman bana ödemiyorlar :) dur beni yoranlarla konuşum uurcum
Gerçi neteller hesabi actim bu sayede fenada olmadi bir webmasterda bu tür hesaplar bulunmali dimi

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitene reklamlarını koyuyosun tavla oynamak için paralı üye yaparak kazanıyosun. oyun sitesinde fena gitmiyo denemek isteyen burdan üye olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5