İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tecnobilisim - Ücretsiz Hosting | Linux,Windows

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Merhabalar..
Sponsorluk hizmetimiz için bir açıklama yapmak istiyorum.
~~
SPONSORLUK HİZMETİ

Firmamız tarafından aşağıda belirtilen kategori ve şartlarda sponsorluk verilecektir.
* Resmi okul siteleri.
* Eğitim ve sağlık alanındaki siteler (Kişisel blog, illegal paylaşım vb kabul edilmez)
* Herhangi bir cemaat, tarikat yada oluşumun propagandasını yapmayan İslami siteler.
* Hitti ve Üye Sayısı Yüksek Forum Sitelerine.

Sponsorluk Şartları :
* Resmi okul sitelerinin altında firma adımız yer alacaktır.
* Eğitim ve sağlık alanındaki sitelerde anlaşılacak alanlarda banner yayınlanacaktır.
* İslami sitelerde yine anlaşılacak alanlarda banner yayınlanacaktır.
* Sponsorluk verilen sitelerde kullanılan script vb uygulamalar lisanslı olmalıdır, lisans uyarısı gelmesi durumunda sponsorluğa son verilir.
* Sponsorluk verilecek sitelerin yayında olması gerekmektedir. Sıfırdan yayına başlama koşulu yalnızca resmi okul siteleri için geçerlidir.
* Sponsorluk hizmeti, alan adı name serverlarının tarafımıza yönlendirilmesi sonrası başlatılacaktır.
* Sitenin durumuna göre web hosting, vps yada dedicated sunucu gereksinimi tarafımızdan sağlanacaktır.
* Yukarıda belirttiğimiz kategorilerde olmayan siteler için lütfen başvuruda bulunmayınız, belirtilen kategori dışında yapılan başvurular dikkate alınmayacak ve yanıtsız bırakılacaktır.
* Sponsorluk başvuruları için Size uygun aşagıda her iki paketten birini siparis geçmeniz gerekmektedir, Hosting hizmetiniz dnslerinizi tarafımıza yönlendirildiginde sistem dnslerinizi gördügü taktirde otomatikman acılmaktadır ve 3 iş günü icinde web sitenizi tasıyarak yukardaki maddeleri yerine getirmeniz gerekmektedir aksi halde direk hosting sponsorluk hizmetiniz silinecektir.
* Başvurularınızda alan adınızı ve açıklayıcı bilgileri belirtmeyi unutmayınız.
Bu şartlar altında sponsor olunmaktadır.

Hosting özelliklerini basvuru 'yu assağıdaki linkten yapabilirsiniz

http://tecnobilisim.com/sponsorluk-basvurusu.html http://tecnobilisim.com/sponsorluk-basvurusu.html
VERGİ DAİRESİ
Osmangazi Vergi Dairesi
VERGİ NO
568 742 35 80
TİCARET SİCİL NO
623792 / Bursa Ticari Odası / Osmangazi Merkez
ODA SİCİL NO
69852
YER SAĞLAYICI FALİYET BELGE NO: YS-(2189)

Mail&Msn:[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5