İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tecrübe puanı ıle ılgılı ?

tnrsnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar
profılıme baktıgımda tecrübe puanınız 3 diyor. ama sesajlarımda sag taraftakı bılgılerde 0 gözüküyo

bu konuda bilgisi olan varmı acaba

tnrsnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sag ust kosedekı Tecrübe puanı 3 diyor bununla iyinet in 3 olan tecrübe puanı aynı şey olmuyo galıba :) anlamadıgım için soruyorum

birde bu mesajlar sizin tarafınızdan değerlendirilmiş diyor.
ama ben değerlendirmedimki.
SS ekte.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu reple alakalı olan, tecrübe puanı,
sag ust kosedekı Tecrübe puanı 3 diyor bununla iyinet in 3 olan tecrübe puanı aynı şey olmuyo galıba :) anlamadıgım için soruyorum

birde bu mesajlar sizin tarafınızdan değerlendirilmiş diyor.
ama ben değerlendirmedimki.
SS ekte.

diğeri , yani sizde sağda sıfır yazan ise, forumdaki katkılarınız ile ölçülüyor, diye biliyorum :p

tnrsnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkkürler ilginiz için Mywedding

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sağdaki yazan tecrübe puanı birçok etkenle verilen sizin kişilere nekadar rep verebileceğinizi gösteren tecrübe puanı sizin gördüğünüz ise size verilen replerden kaynaklanan tecrübe puanı mesela benim tecrübe puanım 5 size rep verirsem sizin dediğiniz tecrübe puanı 8 olur

tnrsnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok anladım yanı ordakı tecrube puanı aldıgım rep puanları oluyo anladıgım kadarıyla
postlarımızın sag kosesınde yazan tecrube puanı ıse Mywedding dedıgı gibi :) forumdakı katkılardan oluyo

teşekkürler arkadaslar aydınlandım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5