İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tecrübeli Arkadaşlardan Çok Ufak Bir Yardım İstiyorum...

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Meraba arkadaşlar,
Deneyimli arkadaşlar çok fazla var aranızda biliyorum. O yüzden bu forumdakilerin de düşüncelerini almak istedim.
Sizce 17-25 yaş arası bayanlar daha çok hangi kategorideki sitelere takılıyorlar? Bu konuda bilgisi olanlar paylaşırlarsa çok sevinirim...
Şimdiden cevap yazacaklara tşk ederim.. :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tam kurtulmaya uğraştığım kitleyi sormuşsun. işe yaramayan abuk subuk ne konu varsa yeni nesil genç kızları hepsiyle yakından ilgileniyor uyduruk oyundan tut magazinel konulara kadar boş olan insana birşeyler katmayacak öğretmeyecek geliştirmeyecek ne gelirse aklına işte.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
myspace ve facebook türü sitelere bu yaş grubu çok takılıyor.

Gulsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şarkı sözleri sevdikleri sanatçı resimleri çocuk oyunları gibi şeyler arkadaşlık siteleri sohbet siteleri ve aşk meşk üzerine olan siteler. :) şiirler aşk sözleri vs vs.. Bence yani..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
17-25 yaş arası bayanlar gerçekten bu tarz sitelere takılıyor olamaz, söyledikleriniz çok acımasız geldi bana
bence bunu genelleştirmek çok abes, ben öyle gençler tanıyorum ki national geographic sitesinden çıkmaz gazeteleri günlük takip eder ve makale yazar,
maxicep önemli olan senin nasıl kişilere hitap etmek istediğin

herkeze iyi çalışmalar

Gulsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genel olarak durum bu ne yazıkki :) bende 23 yaşında bir bayan olaraktan hehe..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
rock ve rap forumları.

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dizi oyuncuları siteleri, magazin, bayan sorunları, arkadaşlık siteleri

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben reklam vermek için araştırma yapıyorum...
Yani hedef kitlem o reklamda...
Yani siz diyorsunuz ki genelde bu nesil magazin/oyun/sohbet sitelerini tercih ediyor..?
Peki sizce en yoğun, yani hemen hemen hepsinin ilgilendiği hangisi..?
Bu arada bu kadar kısa sürede cevaplayanlara tşk ederim....

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tüm bu konuların bir arada toplandığı çöplük olarak nitelendirdiğimiz boş sitelerdir herhalde. iyinetin de dediği gibi myspace tarzı veya portal tarzı.

(şimdi bazı arkadaşlar durumdan memnun olmadığımı fakat benim de bu şekilde bir sitem olduğunu düşünürler evet var ziyaretçimin çoğu bu yaşlarda ve dişi kimselerden oluşuyor ama gurur duymuyorum o öylesine kontrolsüzce gelişmiş birşey oldu gitti : )

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki o zaman şöyle sorayım daha açık olması için örnek yazarsanız tam 12 olur benim için.. ;)

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok mu şöyle bir site mesela tam aradığın gibi birşey diyecek bi arkadaş? :(

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok mu şöyle bir site mesela tam aradığın gibi birşey diyecek bi arkadaş? :(

facebook en güncel kullanılan bence bir tane fan club acarsın arkadasların arkadaslarının arkadasları onların arkadasları profil sayfasında reklamını görürler böylece ücretsiz reklam yaparsın. Application falan da uygularsan içeriğine uygun profilde kullanıcıya ulaşırsın..

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ok onları zaten yapıyorum ara ara.. Fakat çok faydalı olmuyor esasında.. :(
Benim aradığım öyle dünya devleri değil, Reklamverilebilirliği açısından uygun kaçabilecek bir site arıyorum.. :)
Anlatabilmişimdir umarım.. ;)

yenidata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben anladım arkadas yeni bir sayfa acıcak sanırım hitap ettiği yaş gurubu bu 17 - 25 arası bildiğiniz siteler varsa diyor gidim reklam verim kullanıcı bana gelsin :) valla öle anladım yanlışım varsa affola :) si

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
moda, diyet, kadın, güzellik, makyaj anahtar kelimelerine googleden bakarak istemediğin kadar site bulabilirsin reklam vermek için :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5