İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tecrübeli forum yöneticileri aranıyor.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar forum.yehhu.org a tecrübeli forum yöneticileri alınacaktır. bölümlerle ilgilenebilicek gün boyunca aktif forumla ilgilenicek yeni başlıklar açıp muhabbete ortama girebilecek arkadaşlar alınacaktır..

zorunlu istekler tecrübe forumla günde 6-7 saat ilgilenme.

aylık 30 ytl ücret düşünüyorum burda amaç hem para kazanıp hem muhabbeti arkadaşlığı paylaşımı seven arkadaşları yönetici yapmak.

ödemeler konusunda benimle çalışan çoğu arkadaş vardır sorunsuz hizmet verirseniz sorunsuz ücretinizi sonuna kadar anında havale eft paypal hiç farketmez alırsınız.

başvuruyu özele aşağıdaki şekilde yapınız lütfen :

----------------------------------
İsim :
Yönetici olmak istediği bölümler :
Tecrübe :
Garanti verdiği günlük forumda online olma süresi :
msn adresiniz :
----------------------------------

başvurunuz kabul edildikten sonra burdan yani iyinet forumdan özelinize üye olmanızı ve ordan nickinizi bana özelden belirtmenizi isticem ve istediğiniz bölümlerle yöneticilik vericem.hemen çalışıp kendinizi kanıtlamaya başlarsınız.

amaç forumda fazla yeni başlık açılmayan bölümleride canlandırmak mevcut bölümlerin aktifliliğini sürdürmek.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bi arkadaşla anlaştık başka varsa özelden başvurabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5