İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Tedarikçi Aranıyor

D

DomainAbi

Misafir
E-Ticaret kapsamında hızlı satışı yapılabilecek ürün/ürünler aranmaktadır.

Lütfen ürün bilgileri ve fiyatlarını mesaj yoluyla iletin.

Gelen teklifleri takip edebilmem adına konu içerisinde pm atıldı gibi bir ibare yazılması rica olunur.

Olumlu ya da olumsuz herkese geri dönüş yapılacaktır.
Geri dönüş süresi 7-10 Günü bulabilir.

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Burada bulunan ürünleri size bayilik kapsamında sunabiliz. İster müşterinizin kredi kartı isterseniz sizin kendi kredi kartınız ile sistemden, ya da gerekli evraklar ile mail order sistemini kullanarak, Turkcell Mobil Ödeme dahil olmak üzere birçok yöntemle tahsilat yapma şansınız olacaktır.

Gün itibari ile yayınlanan ürün yelpazesi 15Bin+;

Bunun haricinde istediğiniz bir ürün ailsei olursa iletişim esnasında bunlra da cevap vermeye çalışırız.

İyi Çalışmalar
Bol Kazançlar

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu arada konu dışı //

TV ürünlerini bayilik alabileceğimiz bir yer veya devamlı tedariğini sağlayacak bir yer var mı;)

LACRIMAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bi e-ticaret sitesi açma aşamasındayım tedarikçi firmalar banada bilgilerini yollarlarsa sevinirim

sefirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayan tekstil ürünleri tedarik

bayan giyim ürünleri üzerine e-ticaret sitelerine özel toptan fiyatına perekende ürün sağlıyoruz sattıkca ödeyin karlı çıkın detaylar için

[email protected] meil atınız

ivonhoe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-ticaret | Garantili E-ticaret

arakadaslar eticaret sitesi açmak istiyorsanız ben actım adamlardan super memnunum en azından dıgerlerı gıbı sıteyı acıp kacmıyorlar bu adamlar sureklı senın sıtenı kendı sıtelerı gıbı ılgılenıyorlar ve sen ıstedıkce adamı cagırıyorsun senın urunlerının yenı resımlerını cekıp sıteye atıyor ve seo destegıde verıyorlar bence etıcaret sıtesı acacaksanız mutlaka bu adamlarla bır ırtıbata gecın derım ben gectım cok memnun kaldım
garantilieticaret . com dıye bır adres ordan yanlıs hatırlamıyorsam aykut bey var onunla ırtıbata gecebılırsınız adam 98den berıdır bu ısı yapıyormus ve google ın turkıyedekı sayılı sertıfıkalı seo uzmanı

saygılarımla
benım sıtem diyetdunyasi.com bır tur sehır fırsatı sayfası ama sadece dıyet urunlerı ıcerıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5