İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tedarikçi Firmadan..YENİ CEP TELEFONLARI ÇOK UCUZ

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar

bir cep telefonu firması ile ( toptancı - tedarikçi firma ) bir işbirliği yapma aşamasındayım. nabız yokluyorum şu an
piyasa değerinin 200-300 ytl aşağısında yeni - sıfır - garati belgeli - faturalı cep telefonları satmayı düşünüyoruz internet üzerinden
amaç sürümden gelir elde etmek.
ilginizi çekermi?

mesela Nokia N95 8gb ( YENİ ) : Bu ürün hepsiburada.com sitesinde 1.550 YTL civarındadır. Ben bu ürünü size direkt tedarikçi firmadan 1.200-1.300 ytl civarında sağlayabilirim ( sormam lazım fiyatı. ama bu civarlarda olacaktır )
çok küçük bir kar marjı ekleyeceğim sadece ürün fiyatına.
bu sadece bir örnek. istediğiniz model varsa buraya yazın yada PM atın. fiyat alayım size.
hem bende araştırma yapmış olurum bu şekilde.

iyi günler

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mywedding : ok sorayım ve sana döneyim. birazdan ararım öğrenirim
trextra : garanti belgeli hepsi zaten. mağaza telefonları. yani ordan burdan gelecek olan telefonlar değil. toptan alacağız tedarikçi firmadan. ve o yüzden ucuz alacağız + bu firmanın ( yani iş yapacağım ) tedarikçi firma ile özel ticari ilişkileri var. çok uygun fiyatlar alacağız öyle sanıyorum.
ve + istanbuldayım:)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mywedding : ok sorayım ve sana döneyim. birazdan ararım öğrenirim
trextra : garanti belgeli hepsi zaten. mağaza telefonları. yani ordan burdan gelecek olan telefonlar değil. toptan alacağız tedarikçi firmadan. ve o yüzden ucuz alacağız + bu firmanın ( yani iş yapacağım ) tedarikçi firma ile özel ticari ilişkileri var. çok uygun fiyatlar alacağız öyle sanıyorum.
ve + istanbuldayım:)

Yok yanlış anladın heralde, illaki garantisi vardırda, kvk mı telpamı, genpamı onu soruyorum.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şimdi aradım bilgi aldım. bana verilen bilgi şöyle :

garanti belgesinde tüm servis adres ve telefonları yazmaktadır. istenilen servis ve firma ile direkt irtibat kurulabilirmiş

bunlar piyasada grey telefon diye geçiyormuş arkadaşlar.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet yani bir nevi kvk - genpa gibi firmaların tekelinden çıkartıyorlar olayı

Blue34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu fiyatlara satabilirsen ve süreklilik var ise görüşebiliriz online satış sitemde satabilirim
birde istanbuldaysan süper olur

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bizde online satış sistemi hazırlıyoruz şu an
istediğin marka - model varsa pm at fiyat alayım sana.
5 ve üzeri alımlarda ciddi indirimler yapabilirim

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O tür telefonlarda garanti önemlidir ben şahsen 100-200 ytl için bilindik garanti servisleri dışında almam telefonu.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
her 4-5 ayda bir telefon değişirim. daha 1 gün servise gittiğimi bilmem:) her ay yeni bir model çıkıyor ve sürekli model değişiliyor . servisi zaten var bu grey telefonların. garanti belgeleri, servisleri vs. herşey standart.
ama yok ben alışıla gelen sistemden kopmam diyenler için bir şey diyemem tabi.
türkiyede bu işi yapan 2 ana firma var kvk - genpa. pazarı ellerinde tutuyorlar. bu grey piyasası ciddi anlamda rekabet ediyor bunlarla.
google dan araştırma yapın" grey telefon " diye. forumlarda vs. bilgi edinebilirsiniz konu hakkında.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben n95 düşünüyorum ama 6 ay sonra fiyatı yarı yarıya düşecektir. BKZ : önceki telefonlar

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
* Paralel İthalat(Grey Market) ürün nedir?

*İthalat belgesine sahip ve gerekli koşulları sağlamış firmalar tarafından,üretici firmaların ülkemizdeki temsilciliklerinin müsaadesi ile ithal edilmiş ürünlere paralel ithalat(Grey market) ürün denilmektedir.

*Paralel ithalat ürünler 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır.Ürünler kutuların içerisinden çıkan garanti kartlarında belirtilen servis noktasında 2 yıl süresince garanti kapsamında işlem görmektedir.

*Ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıkta Tüketiciyi Koruma Kanunları Paralel ithalat ürünler için aynen geçerlidir.

*İthalatçı firmaların genel merkezleri genellikle İstanbul'dadır.Arızalı paralel ithalat ürünler kargo ile firmaların teknik servislerine gönderilir.Teknik işlemler tamamlandıktan sonra tekrar kargo ile kullanıcıların adresine gönderilir.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Samsung e740 fiyatını öğrenebilirmisin favorites?
teşekkürler.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
öğreneyim sana döneyim
arkadaşlar pm ler geliyor şunu öğren bunu öğren diye. yanlış anlamayın ama gerçekten telefon almak isteyenler pm atsın lütfen. sonuçta her " şunu öğren favorites " dediğinizde tel açıp soruyorum. yani şu an yorucu oluyor. şu an web sitesi hazırlanıyor, fiyat listeleri ulaşmadı henüz bana. haftaya netleşir konu.
şu an sadece bu forumda duyuru yaptım. ihtiyacı olanlar için
şöyle düşünün kısaca : piyasada aldığınız fiyatın 100 ila 300 ytl altında fiyat verebilirim size modele ve markaya göre değişir.

aldığım pmlerdeki modelleri sorup öğrenip size yazacağım

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
samsung juke yi bir sorarmısın favorites.
biz genelde suriyeden getirtiyoruz bu grey olayının da %40-50 kadar düşüğü bir fiyatına diyebilirim.
Suriyeden gelen spot N95 kutuda herşeyi full 1GB hafıza kartıyla 750ytlye almadım vallahi :)
kapanma felan olayı yok, pasaporta kayıt ettirmiş kaçakçı :D nokia hariç diger tüm telefonları açabiliyor telefoncular (email olayı).
Samsung juke uygun fiyata ise garantilisini almayı tercih edecem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi