İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek kelime ile internet..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
7-8 sene önce sorsanız ,
İnternet = Ultima Online

Şimdi ,
İnternet = Bilgi ve Para

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zanza ortak yönlerimiz var.Bir kaç sene öncesine kadar benim içinde internet=ultima online idi.Şimdi bilgi ve para

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birbirine yakın cevapları benzzerleri kategorisine ekleyerek ve her kullanıcıya iki oy (eğlence,özgürlük veya para , bağımlılık) tek kelime kullanan için bunu iki oy sayarak bu ana kadar bir değerlendirme yaptım
Özgürlük önde :)
ayrı bir yaşam /farklı bir hayat : ikinci
para,eğlence asosyallik,bağımlılık 3.lüğü paylaşıyor
bu sonuçlardan etkilenmeden devam ederseniz çok kıymetli kelimeler elde edecez ve bunu anket seçeneklerine ekleyip daha sağlıklı bir anket yapabilecez.
10 kelime oluşturursak ideal olur diye düşünüyorum.

hadi katılıma devam..Sevgiler..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
etkilenme var(pigeon) :) annket sonuçlarından etkilenmeden demiştim .. şimdi eski cevaplarınızı bulup silmelimiiyim..

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sınırsız bilgi, dışarı çıkmadan işleri halletmek, tembellik, sırt ağrısı, uykusuz gözler, bir şeyleri başarabilmenin verdiği huzur, eğlence, para, para, para :D

Kaç kelime oldu :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5