İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek kelime ile internet..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet şuan öyle bir noktadaki onun aracılığıyla para kazanmak,eğlenmek,evlenmek,intikam almak,mesaj vermek ,psikolojik ego vs ihyitaçları beslemek gibi bir çok olay mümkün.
Gelecekte internetin geleceği farklı noktaları , şuan belki ülkemizde bu noktaları yönlendirecek insanlara hitap eden bir mekanda görmek ve bu manadaki bakış açılarını keşfetmek için soruyorum.
Siz, bulunduğunuz nokta itibariyle internete tek kelimelik bir tanımlama bir karşılık bulacak olsanız ne derdiniz.
örnek olması için internetle alakası olmayan ve çocuğunun nette çok kalmasından sıkılan bir baba kalkıp
Sorun diyebilirken
bu mekanda birçok arkadaşımız direk
para diyebilir .
evet internet=

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
webmaster olarak bakarsam : para

ama normal kullanıcı olarak : eğlence

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oh evet.. internet demek özgürlük eğlence demek, sürekli canlı renk tişört giyen her daim mutlu, belediye çalışması olmayan düzgün yol buldu mu hoplamaya zıplamaya meyilli Fanta reklamı gençlerinin ortak buluşma alanı wheee

http://img461.imageshack.us/img461/839/heidi012mv4.jpg

Holla-di-ho!
Holla-di-ho!

Heidi, Heidi!
Deine Welt sind die Berge,
Heidi, Heidi!
Denn hier oben bist du zuhaus

Dunkle Tannen, grüne Wiesen im Sonnenschein
Heidi, Heidi!
brauchst du zum glücklich sein

Die Almhütte des Großvaters Hollerla-di hi, Hollerla-di hi, Hollerla-di hi,
Hollerla-di hi, Hollerla-di hi, Hollerla-di hi,
Hollerla-di hi, Hollerla-di hi,

Hollerla-di hi, ya-di ya-di holler-di-ya-ho

Heidi, Heidi!
komm doch heim, find' dein Glück
komm doch wieder zurück!

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir yazılımcı olaraktan: internet : Çoğu Türk Firması'nın farkına varamadığı reklam dünyası.
kullanıcı olarak bakarsam : İnternet sosyal bir platformdur. Ayrı bir dünya.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Internet benim hayatim. Basta biz üniversite ögrencileri ödevlerimizi internetten yapiyoruz. Tüm ders notlari internetten veriliyor. Yani sizin anliyacaginiz internet olmazsa Avustur yadaki bir ögrenci ögrenci olamaz.
Bunun yani sira eglence ve iletisim kaynagim.
Para kazaniyorum ama para kazanmak icin en son interneti kullaniyorum. Para kazanmak sadece hobim.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

sosyalizm * aSOSYALIZM ~ sosyalizm = ? :)

kastettiğin aSOSYAL sozcuguyse internet nedir bilmeyenlerin aSOSYAL olusundan kaynaklanan bi önyargıdır. Dünya bilgi cagını internetle yasarken(ki uzay cagı hatta nano cagı geldi) biz hala internet deynce CHAT sohbet anladıgımız icin sanırım bu gibi ASOSYALlik benzetmelerine sıkca rastlıyoruz.

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&rls=GGGL,GGGL:2006-41,GGGL:tr&q=define:Internet

http://precisecyberforensics.com/glossary.html

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben chat yapmam. Internet aracılığıyla ne yaparsan yap, seni kendine bağlıyor. Evde internet olmasaydı hayatta neler yapacağını düşündüğümde bana böyle geliyor. Dünyanın nerede olduğu beni pek ilgilendirmiyor, ben okyanustaki zerre olarak kendi hayatıma bakarım. Internet'i gerçekten teknoloji ve ilerleme adına kullananların yüzdesi binde 1 veya 2 dir. Geri kalanlar bilgisayarda yatıp kalkan, abur cubura abanmış, kendini asosyalleştiren ve sağlıksızlaştıran gençlerden ibaret.

wampirman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet = superonline

:D bir aralar reklamları dönüyordu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5