İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tek kelimelik kelepir jenerik .com domainler anında alınır

allforlove111

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kelepir jenerik domainlerinizi anında alırım

havale, eft, paypal, postane, egold, sedo veya diğer domain satış siteleri üzerinden, elden ödeme ve diğer her türlü ödeme yapılır.

domain transfer parası bana aittir

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Com Uzantılı Demesen 3 - 5 Alternatif Sunardım Sanırdım :)

Sağlık Olsun...

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
otlakci.com
uckur.com + net

muptela.net
kabare.net
naciye.net
minnacik.net

Bi tanade son derece jenerik bi domain var ama .com değil onu "pm" den bildiririm sana.

M

Merthan

Misafir
Muneccim.net
Talebe.net
Cimcime.net
Yadigar.net
Sevgicafe.com

İlgilenirsen pm atabilirsin. Fakat kelepir değil bu domainler. Yani kelle başı 100 YTL altında verebileceğim isimler değil.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet dostum kelepir tanımını biraz açarsan ben de baya bir jenerik domain sunabilirim. yani bana göre kelepir 10 ytl sana göre 100ytl dir o yüzden tam bilemiyorum kelepir tanımın nedir bir bakalım tanıma ona göre yazalım ki sen de bizler de vakit kaybetmeyelim ;)

sevecen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kelepir dediği sanırım işe yaramayan, yada kullanımda olmayan arşivde duran domainlerden bahsediyor, fakat jenerik olacak :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5