İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek Sayfa 2 Kanal ?

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Böyle birşey mümkünmü ? www.xxxxxxxxxxxx.com/a.html sayfama ait istatistiklerimi alabiliyorum ama bu sayfamda 2 reklam alanı varsa üstte ve altta bunları ayrı ayrı nasıl alabilirim bilen varmı ?

Şimdiden teşekkürler

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bir kanal oluşturup o kodları koyarsınız sorun olmaz aynı sayfada da olsa istediğiniz kadar kanal açabilirsiniz
kanal açmak bir bakıma reklam tıklama performansınıda ölçmeye yarıyor.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Unutmam' Alıntı:
yeni bir kanal oluşturup o kodları koyarsınız sorun olmaz aynı sayfada da olsa istediğiniz kadar kanal açabilirsiniz
kanal açmak bir bakıma reklam tıklama performansınıda ölçmeye yarıyor.

ama aynı sayfada 2 kanal açmak için ne yapmak lazım ? benim a.html sayfamda bir solda birde sağda reklam var diyelim sağdaki ne kadar soldaki ne kadar tıklanmış görmek için ne yapmak lazım ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sağdaki için sağ adında bir kanal oluşduracak oraya bu kanalın kodlarını koyacaksınız.Sonra sol isimde bir kanal oluşdurup, oradan kodları alarak sol tarafa koyacaksınız.Bölece ikit arafında performansını kontrol edebilirsiniz..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
masques' Alıntı:
ama aynı sayfada 2 kanal açmak için ne yapmak lazım ? benim a.html sayfamda bir solda birde sağda reklam var diyelim sağdaki ne kadar soldaki ne kadar tıklanmış görmek için ne yapmak lazım ?
ben su sekilde aciyorum kafam karirmiyor
a_sag
a_sol
a_ust
a_alt
c_sag
vs vs

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler beceriksiz_acemi, culpable oldu.Özel kanallarla yapılıyormuş baştan söylesenize :) normal kanallarla yapacağım diye yırtındım durdum 2 gün :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5