İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek taş yüzük nasıl verilir :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kutusunda karşısında diz çökerek verirsin eski sitil

şampanya bardağında verirsen yutma olasılığı var ,fon dip yaparsa

Eğitilmiş kuşlar var çağırınca gelen onun bacağına bağlayabilirsin ,bulursan tabi

Sonracıma tatil mekanında yunus varsa oda olur...

Hiç olmadı böyle ver:D

evlenme-teklifi-388.jpg

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Konuyu açtığınıza göre özel birşey istiyorsun. Bırak o oltadan, bardaktan çıkan yüzük gibi tehlikeli işleri. Akılda kalıcı olabilecek ilerde geriye dönüp baktığınızda farkını yansıtabilecek bir yöntem bulmanı önerelim.

Öyle birşey hazırla ki yüzüğe ulaşması veya ulaşmanız özel ve belki romantik oyunların sonunda olsun. Ama 2dk'lık birşey olmasın.

her oyun veya yolun sonuna ufak hediyeler serpiştir, her hediyeye ulaştığında farklı duygular besler. Artık kaç hediye yerleştirirsin yani kaç oyun veya yol sonu olur bilemiyorum ama en sonunda yüzüğü senin özel bir mesajınla birlikte belki de bir video ile bulacak...

Senaryoyu yaratmak belki zor olabilir ama sonunda güzel birşey ortaya çıkarırsanız ona verdiğiniz değeri en iyi şekilde ve en kalıcı bir şekilde izah etmiş olursunuz diye düşünüyorum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben olsam önce sahteyi parmagına takardım sonra saka yaptım gerçek pırlanta bu derdim üff ne romantiğim be abi

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Konuyu açtığınıza göre özel birşey istiyorsun. Bırak o oltadan, bardaktan çıkan yüzük gibi tehlikeli işleri. Akılda kalıcı olabilecek ilerde geriye dönüp baktığınızda farkını yansıtabilecek bir yöntem bulmanı önerelim.

Öyle birşey hazırla ki yüzüğe ulaşması veya ulaşmanız özel ve belki romantik oyunların sonunda olsun. Ama 2dk'lık birşey olmasın.

her oyun veya yolun sonuna ufak hediyeler serpiştir, her hediyeye ulaştığında farklı duygular besler. Artık kaç hediye yerleştirirsin yani kaç oyun veya yol sonu olur bilemiyorum ama en sonunda yüzüğü senin özel bir mesajınla birlikte belki de bir video ile bulacak...

Senaryoyu yaratmak belki zor olabilir ama sonunda güzel birşey ortaya çıkarırsanız ona verdiğiniz değeri en iyi şekilde ve en kalıcı bir şekilde izah etmiş olursunuz diye düşünüyorum.

Böyle bişey zor olur ama olursa da güzel olur :) Otel'in personeli vs. ayarlamak lazım :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Böyle bişey zor olur ama olursa da güzel olur :) Otel'in personeli vs. ayarlamak lazım :)

eee o kadarı da artık size kalmış. Ama illa o kadar büyük düşünmenize gerek yok. Yani dönüm dönüm topraklara gerek yok. Zekice hazırlanmış bir senaryo ile bir oda içinde bile bunlar yapılabilir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
romantizim aşkı öldürür en iyisi türk usulu sana yüzük aldım evlen benle de yagmayok karıştırma adamın aklını alala çok biliosun git bul birini önce sonra senaryo hazırla

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
eee o kadarı da artık size kalmış. Ama illa o kadar büyük düşünmenize gerek yok. Yani dönüm dönüm topraklara gerek yok. Zekice hazırlanmış bir senaryo ile bir oda içinde bile bunlar yapılabilir.

sanırım otel personelini ayarlayabilirim :) Bakalım önce bi seneryo'yu yazmak lazım :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
"Bir taş attım sahaya, bulursan seninim" de
isteme.jpg

Pakistan'da damat adayı kızın aile büyükleri tarafından zorlu bir sınavdan geçiriliyor. Bu sınav, aile büyüklerinin damat adayına akla gelebilecek tüm hakaret ve küfürleri etmeleri, damat adayının ise tüm bunlara katlanabilecek kadar soğukkanlı olmasına dayanıyor. Sınavdan başarıyla geçen genç evlilik iznini almış oluyor.

87.jpg

4378931_serkann015.jpg

Allah kurtarsın...

Not: Tosuna özel
3330805_403_07.jpg

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Eğer paran çok ise o kadar sağlam hediye alabilirim diyorsan İlkerin (yagmayok) önerisi yerinde olur, ama biraz mani gerekli ramço:p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Asıl paran varsa bence evlenmeyi tekrar bi düşün :D Bekarlık sultanlıktır:D

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Asıl paran varsa bence evlenmeyi tekrar bi düşün :D Bekarlık sultanlıktır:D

Orası işin diğer rengi itiraz eden olmaz sanırım :=)
Ama şuda var;
bekar adam, kral gibi yaşar, köpek gibi ölür.
evli adam, köpek gibi yaşar, kral gibi ölür.. derlermiş..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Tektaş verme, artık modası geçti çok taş ver :p gerçi ileride mecbur kalacaksın :p Allah kurtarsın diyelim şimdiden :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5