İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek taş yüzük nasıl verilir :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
sen ne anlarsın romantizimden benim fikirlerim hep bir romantik romantik

Arkadaşım msn kayıtlarını çıkarttırma bana.

Ayrıca mf.rub dediğimi mutlaka sen yap sonra yaşanacak duygu selini tahmin bile edemiyorum. Bu arada MUTLULUKLAR...

Bekarlık sultanlıktır...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Arkadaşım msn kayıtlarını çıkarttırma bana.

Ayrıca mf.rub dediğimi mutlaka sen yap sonra yaşanacak duygu selini tahmin bile edemiyorum. Bu arada MUTLULUKLAR...
Bekarlık sultanlıktır...
Selle melle uğraşma; boğulur gidersin...
Gel vazgeç; bak, masraf kapısı hep bu karşı cins...
Yok illa evlenecem diyorsan bu şekilde yap ama bi lokantaya fln götürme, sokakta yürürken söyle...
http://3.bp.blogspot.com/_uP52zRUc1...BL4/PdS-oQjiBTw/s1600/evlenme-teklifi-388.jpg

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bilgi sonuna kadar haklısın karşı cinse yatırım yapmayınız

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Şimdi bilgi'ciğim ve peep size birşey söylerdim de buradan uygun değil. Msn'den birazdan atarım.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben evi arabayı üstüne yapsam dahamı romantik olur acaba bu günlerde çok romantikleştim bea

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
otele kiz arkadasinin adiyla kargoyla gonder. Kargo paketinin icinde gul yapraklari ustunde yuzuk ve bir not...

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Arkadaşlar yagmayok'un dediğinden yola çıkacak şöyle bişey düşündüm. (Tabi olursa)
1- Oda'da yatağın üzerine bir kutu ve içinde hediye onun yanınada not. Oda'dan çıkınca neyle karşılacağını merak etmiyo musun? gibi.
2-Oda'dan çıkınca yerde yine bir hediye ve bir not. "Sağdaki merdivenlerden inince ne olacağını merak etmiyo musun? gibi" ve merdivenlerde gül yaprakları falan.
3- Gül yaprakları otel'deki sinema salonunun önüne kadar gelecek tabi onları takip edince kız arkadaşımda:) ve Sinema odasının önünde bir not. Bu salon'da ne olacağını merak etmiyo musun? gibi.
4- Salon'a girince oturacağı koltuğa ışık vuracak. Yani oturacağı koltuk belli olacak.
5- Koltuğa oturunca çekmiş olduğum video başlayacak. Güzel bi konuşma ve sonra video'da eğilip yüzüğü uzatıcam sanki karşımdaymış gibi. O sıra ışıklar açılacak bende ön koltuktan kalkıcam yüzüğü takıcam ve yine gül yaprakları falan düşecek:)

Böyle bişey düşündüm nasıl acaba?

T

trgy

Misafir
Diyeceklerini bir videoya kaydet. Sonra bunu bir cd ye al. Sevgilinle odaya girdiğinde hadi film izleyelim de çok güzel bir film var ben de falan diye kandır onu. Tak cdyi izlemeye başlasın. ;)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Delimisiniz ne yav?
ALlah akıl fikir versin...
Şımartmayın böyle, sonra güç yetiremezsiniz.
Ahanda buraya yazıyorum,
Yazdım.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Deli falan değilim sadece güzel bir sürpriz yapmak istiyorum. Evlilik falan yok ortada:cool:
Kızı kandırcam, oynucam diyon yani?
Özrün kabahatinden büyük!
Anlaşılır değilsin açıkcası... Yüzük niye verilir? Evlenmeye...
Ayp ayp...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
valla he görende yuh der bende ne bu romantizim
- bilgi ve ben kadın hakları savunucusu olarak sizi şiddetle kınıyoruz !

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Kızı kandırcam, oynucam diyon yani?
Özrün kabahatinden büyük!
Anlaşılır değilsin açıkcası... Yüzük niye verilir? Evlenmeye...
Ayp ayp...

Ne dediğinin farkında mısın sen! 2 yıllık sevgilim. Sadece tatile gideceğimiz için sürpriz yapmak istedim. Saçma sapan yorumlar yapmayın!

valla he görende yuh der bende ne bu romantizim
- bilgi ve ben kadın hakları savunucusu olarak sizi şiddetle kınıyoruz !

Bknz. bi üstteki mesajım.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sen bakma bize dalgasına takılıyoruz :) alışırsın zamanla

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
-rep vermiş.
Akıl verende kabahat...
hıh...
Gel piiiiip, biz başka insanları kurtaralım, iyilikten anlamıyorlar...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşlar yagmayok'un dediğinden yola çıkacak şöyle bişey düşündüm. (Tabi olursa)
1- Oda'da yatağın üzerine bir kutu ve içinde hediye onun yanınada not. Oda'dan çıkınca neyle karşılacağını merak etmiyo musun? gibi.
2-Oda'dan çıkınca yerde yine bir hediye ve bir not. "Sağdaki merdivenlerden inince ne olacağını merak etmiyo musun? gibi" ve merdivenlerde gül yaprakları falan.
3- Gül yaprakları otel'deki sinema salonunun önüne kadar gelecek tabi onları takip edince kız arkadaşımda:) ve Sinema odasının önünde bir not. Bu salon'da ne olacağını merak etmiyo musun? gibi.
4- Salon'a girince oturacağı koltuğa ışık vuracak. Yani oturacağı koltuk belli olacak.
5- Koltuğa oturunca çekmiş olduğum video başlayacak. Güzel bi konuşma ve sonra video'da eğilip yüzüğü uzatıcam sanki karşımdaymış gibi. O sıra ışıklar açılacak bende ön koltuktan kalkıcam yüzüğü takıcam ve yine gül yaprakları falan düşecek:)

Böyle bişey düşündüm nasıl acaba?

Güzel olabilir, en son sahnedeki ambiyansta önemli tabi.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bunu seyrett
t1035748601_1222404033660_1343.jpg

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1222404033660

H

halilarici

Misafir
Üstüne fityat etiketini yapıştır.Ne türlü verirsen ver :D fiyatı görünce anlar değerini.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5