İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek tık 10.20$

R

reklamsitesi.be

Misafir
bugün bi baktım tek tıka 10.20 dolar almışım benim blogdaki reklamlara tıklanmış(link imzamda var)
resmi de eklenti olarak ekledim isteyen bakabilir...

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uçmuş valla...bir yanlışlık vardır herhlade...kim bir tıka 10 dolar verir ki...

R

reklamsitesi.be

Misafir
şu ana kadar toplam 13.40 dolar kazandım zaten 10 doları burdan :D:D

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla keşke hep öyle olsa...
Bir tıklamaya 10 dolar almak.. Hayal etmek bile güzel

R

reklamsitesi.be

Misafir
teknolojiyle ilgili haberler işte son çıkan ürünler internetteki gelişmeler falan..
imzamda linki var....

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamsitesi.be' Alıntı:
teknolojiyle ilgili haberler işte son çıkan ürünler internetteki gelişmeler falan..
imzamda linki var....

teknoloji siteleri çoğalacaktır bugün den itibaren....

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para kazanacağı bir mevzu satış yapabileceği bir siteyse bence normal bu tarz rakamlar verilmesi. bir sigorta şirketi, bir araba acentası normaldir bu tarz rakamları vermesi. gelen 10 müşteriden birisi ile anlaşma sağlasa zaten verdiğinin 10 mislini kazanabilecek konumdaki branşlar. ama teknoloji konusunda 10$ hangi firma ne için vermiştir acaba...

googlenin geçersiz tıklamaya bilinçsiz tıklamaya neden karşı çıktığının güzel bi göstergesi bu 10$ lık tıklar...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bazen tek tıka 5 - 7 doalr arası verıyor ancak gun içinde tıklama mesela 10 30 - 40 cent değişim oluyor yanı en azından oyle gormuştum :)

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
45 dolar gördüm ben...
bloguma "consolidating loan" ile alakadar yazı yazmıştım. 45 dolar tek tıka vermişti. tabii sonradan aşırı şekilde düştü...

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk yazım buraya olsun :) ağzım sulandı açıkcası lakin 2-3 aydır sitem kurulu 12$ anca oldu 1 tıka 10$ harika bişi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5