İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek ürün scripti

ticarihizmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

( 04,Mart,2012 ) Düzenleme Ve 1 Adet Güncelleme Yapılmıştır Script Alan Kişiler Pm İle Ulaşsın Bana

internet üzerinden e ticaret her geçen gün artıyor ve bununla birlikte her ürün için özel yaprak sitelerin sayısıda artmaktadır. Birçok ürünü bir arada tanıtmak ve satısını yapmak yerine her ürün için bir web sitesi hazırlamak satışların artmasında çok daha etkili olmaktadır. Bu amaçla tek ürün scriptini sizlere sunuyoruz.

Tek ürün scriptinin genel özellikleri şu şekildedir.

Gelişmiş yönetim paneli.
Sınırsız alt sayfa oluşturma.
Anasayfa sol blok admin’den editleme kolaylığı.
Alt sayfa sol blog editleme kolaylığı.
Anasayfa editleme gelişmiş yazı editörü
Yönetim paneli site ayarları yapma kolaylığı
Ürün hakkında yorum yapa bilme özelliği.
Ürüne yapılan yorumları düzenleme, silme ve yayınlama özelliği.
Gelişmiş 3 adımlı sipariş forumu.
Siparişleri admin panelinden takip etme kolaylığı.
Telefon numaranı bırak modülü.
Admin panelinden gelen telefon numaraları takibi.
Sef – seo özellikli link yapısı.
Ürün için 4 adet paket oluşturma özelliği.
İstediğiniz kadar telefon numarasını girebileceğiniz özel bölüm.
şeklinde sıralıya biliriz yazılımın özelliklerini.

Demo Adresimiz : www.tekurun.ticarihizmet.com

Yönetim Paneli Resim Olarak Koydum Buraya

Bazı Arkadaşlar Şifreyi Degiştiriyor Ve Girilmiş Verileri Panelden Sildi İçin Panel Şifesini Kaldırdım Panele Girmek İsteyen Pm Atsın

2ux5z.png

Fiyatı 50 Tl Dir

Tek Domaine Lisanslanmaktadır ....

Sınırsız Lisans Sadece 350 Tl
Ufakta olsa pazarlık vardır

Mail İletişim : [email protected]

2tgpq.png

ticarihizmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım seni tebrik ediyorum. Benim scriptimi ne de güzel satıyorsun öyle :)

bu scriptin satışını ben yapıyordum. Arkadaşda alıp kendisi satıyor. aklı sıra uyanıklık yapıyor....

Yöneticilerin gereğini yapmasını rica ediyorum....

R10 Sitesinde açtığım konu

Örnek olarak : http://www.hataysamandagbiberi.net/
Slm arkadaşım bu sciprti resul çağlayan beyden aldım ve hatta lisans yazdırdım ve satmak üzere para karşılığı aldım. Ve satışını yapıyorum. Sen yazdın veya yazdırdın bilemiyorum ama beni hırsızlıkla suçluyamazsın. Bu konu hakkında açıklık getir. resul çağlayanı tanıyormusun. Eğer tanıyorsan ve bu sciprti sende ondan aldım diyorsan bişey diyemem ama ben ondan satmak amaçlı lisanslı bir şekilde aldım ve anladıgım kadarıyla sende lisansta yok.

GrafiD3x

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarımı ben hazırladım ve ona yazılımını yaptırmıştım. Benim parasını verdiğim yazılımı, benim tasarımımla başkasına nasıl satabilir.

ticarihizmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarımı ben hazırladım ve ona yazılımını yaptırmıştım. Benim parasını verdiğim yazılımı, benim tasarımımla başkasına nasıl satabilir.
Ben senden vs konusunda bi haberim ancak yazılıma para verdim lisans kodlamasını yazdırdım ve satışını yapmak için için aldım. Bundan sonrası ancak seninle resul bey arasında olur.

by_error

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu script *****dir dosyaları tüm sitelerde var ve ***** scriti asatmak tck ya göre suçtur

Ekleme: adı scriptin altın çilekdirr

Ekleme: http://hafiz-kalem.com/sayfa.php?id=1 insanlar saf değilmi

ticarihizmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu script *****dir dosyaları tüm sitelerde var ve ***** scriti asatmak tck ya göre suçtur

Ekleme: adı scriptin altın çilekdirr

Ekleme: http://hafiz-kalem.com/sayfa.php?id=1 insanlar saf değilmi

Dostun Sen Neye Göre Gelip Script Werezir Diye Biliyosun Konuya Bakarsan Bi Arkadaş Daha Böyle Bi Kelimede Bulundu Ama Şuan Haksız Oldu İçin Sustu

Dosyaların İçine Bakarsanız Bi Zahmet Bunu Görürsünüz

* @Coder : Resul ÇAĞLAYAN
* @Web Site : http://www.teknonix.com
* @email : [email protected]
* @Copyright : 2010 teknonix.com

Bu Sistemi Yazan Kişi Benim Üye Adımı Verin Size Söylesin Werezmi Degilmi Satış Hakkım Varmı Yokmu Ondan Sonra Burdan Yazın Lütfen

by_error

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
***** google görsel arama yapınız ilgili arka plan bg görüntünüzü sonra ***** değil diyiniz bu scripti çok gödüm ben madem siz yazdınız 20 tl sacma bir fiyat değilmi ? admincpde baska bir link var odamı size aittir ?

ticarihizmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
***** google görsel arama yapınız ilgili arka plan bg görüntünüzü sonra ***** değil diyiniz bu scripti çok gödüm ben madem siz yazdınız 20 tl sacma bir fiyat değilmi ? admincpde baska bir link var odamı size aittir ?

Ne Nedinizden Bi Şey Anlamadım Scprit Yazan Kişinin Bilgilerini Verdim Gidin Sorun Diye

Satan Kişide Benim Herkeze Satıyoruz İllaki Görüceksiniz Bedava Dakıtan Yer Mi Var Özelden Pm Atın

ticarihizmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sata Bilir Hocam Resul Beyden Satış Lisansı Alan Herkez Satar Werezle ne Alaka Onu Anlamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5