İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tekil: 1000 Çoğul: 12000 | 468x60 Aylık: 15 YTL

R

RTSngz

Misafir
468x60 lık alan satıldı.
Yan tarafta hemalhemsat.com reklamı var. O bölüme de 1 aylık gif veya jpg reklam alacağım.
Boyutu 120x490. Fiyat: 15 YTL

Arkadaşlar müşteri bulamıyorum.
15 YTL'ye 468x60 vericem..
Günlük tekil 1000 civarı, çoğulum 11000-12000 civarı.
iletişim için özel mesajla birlikte msn adresinizi yazınız.
Site: www.siirgemisi.com
Sayaç: http://extremetracking.com/open;reloads?login=rtsngz

R

RTSngz

Misafir
yok mu ilgilenen arkadaşlar?
Daha ne kadar düşürmem gerekiyor? Adam 800 tekile 15 YTL almış günlük çoğulu 1500-2000 benim çoğul 12000 civarı müşteri bulamıyorum.
Yok böyle birşey ya.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RTSngz daha 3 gün evvel sana ulaştım oraya reklam vereyim dedim sana. Sen ne dedin bana tekilim arttı deyip daha fazla istedin . Oysa adwords kuponu açmışsın 1 tane . Hem yazıyorsun şu kadar diye hemde orda blinko reklamı var 30 ytl alıcam bu ay 25 ver sen diyorsun . Hayrola blinko banladımı ne oldu ?
Beyler ilan yazarken dikkatli olun bu iş çocuk oyuncağı değil , hoş olmuyor buraya yazılan ile konuşunca farklı bir şey çıkması .

R

RTSngz

Misafir
Özür dilerim arkadaşım. Blinkodan banlanmadım. Fakat siteme giren insanların kazıklanmalarını istemiyorum. Blinko yerine site reklamı olsun istiyorum.
GaLadRe haklısın özür diliyorum.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam alanı boş ise bana hesap nonu pm atarmısın eft yapayım . Yapıkredi varsa hemen geçer hesabına yoksa pazartesi alırsın bankadan. Ben Pazartesi bannerin adresini söylerim sana alıp koyarsın . Hala boşsa tabi .. İyi çalışmalar

R

RTSngz

Misafir
Arkadaşlar o alanı da dolduralım hadi.. Boş kalmasın : )
Yan tarafta hemalhemsat.com reklamı var.
O bölüme de 1 aylık gif veya jpg reklam alacağım.
Boyutu 120x490.
Fiyat: 15 YTL
Daha ne kadar ucuz olabilir!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5