İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tekil 11.000+ hit gönderiyorum.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Reklam veren siteye direk 11.000+ hit gönderiyorum. Hit bir siteden gelmiyor direk olarak bir program'dan geliyor. Açıklamak gerekirse bir sohbet programı'nın açılış sayfası benim belirlediğim bir sayfa oluyor ve belirlediğim sayfaya günde 11.000+ tekil hit gidiyor, çoğul ise 35.000 kadar.

Kesinlikle illegal birşey yoktur. Kullanıcıların geneli genç kesimdir. Şu anda site garantiarkadas'a yönlenik. İlgilenen olursa pm atabilir veya [email protected] adresine mail atabilirler.

Minimum teklif: 750YTL

Not: Deneme için teklif vermeyiniz ayriyeten aşağıya lüzumsuz postlar atmayınız.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
aylık sanırım ama arkadaş biraz ucmuş

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
senın verdığın fıayt 100 ytl olan aylık mı gunluk mu :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
giren her kişi aynı user olucagı için reklamalrda fayda göstermez hele google reklamalrında zararı olur partnerlik sisted ekulalnsan adam bir defa uye olur 10 defa uya olmaz ama bir random sayfa ypıp 5-6 sitenize linkelerle hit gönderme olabilir gibi ama gene

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5