İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tekil 4k-5k Dizi Sitesine 15 Ytl Reklam Alımı

Eternoenmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: PM
Günlük hit sayısı, kaynak link: 4.5 K Tekil Ortalama
Kategori, Sitenin içeriği: Dizi Sitesi
Domainin yaşı / Pagerank değeri : 2 Yaşında - PR1

Reklam Alanı / Fiyat : Sitenin en üstünde ki menu bar dan text reklam. - 15 Ytl/1 Ay

Ödeme Seçenekleri: İş Bankası Havale / EFT

Notlar : Daha önce hiç reklam alınmamıştır. Hitin kaynağı google arama motorudur. Site adresi ve günlük hit sayısının kaynak linki PM ile gönderilecektir.

Eternoenmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun süre önce açtığım bu başlıkta birşeyler yazmak istedim.

öncelikle, isteyen tüm arkadaşlara pm leri gönderildi. Onun haricinde, bu siteyi buraya yazdığımda hiti doğrudur 4-5 k idi.

Ancak zaman içerisinde hit 9 k ya ulaştı.. Bunu buraya yazmadan önce uzunca bir süre bekledim ki sayaçlar incelendiğinde bunun gerçekten böyle olduğu anlaşılır.

Reklam seçeneklerinde ise en başta da belirttiğim gibi 15 liradan text reklam alacağım, ancak farklı reklam türleri için görüşme yapmak isteyenler olursa önerilerini dinleyip, ortak bir karar vermemiz mümkün.. (banner, pop-up vs.)

Bu küçük bilgiyi buraya ekliyor ve ilgilenenlere teşekkür ediyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5