İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tekil çok ama Adsense çok düşük

K

Kara

Misafir
www.paticik.com

arkadaşlar yardımcı oalbilirmisiniz? ploop kardeş siteye bakarız bi demiştin. ilgilenebilirsen çok memnun olucam. içeriği mi değiştirsek ne yapsak anlamadım. zaten oradaki arkadaşlar da adblok mu ne koyuyorlarmış. görmüolarmış bile :(

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam önemli olan çok gösterim değildir.. Az olsun ama öz olsun.. Forumlardada gösterim sayısı oldukça fazla olduğu için sanırım güzel bir CPM değeri yakalayamıyorsun..

Grafik reklamlarınada rastladım sitende aslında güzel cpm gelmesi lazım ama google'ın ne yapacağı belli olmuyor bu durumlarda.. Mesala 2 ay sonra hiçbir değişiklik yapma 0.4'se CPM 2 ye bile çıkabilir ya da 0.1'e düşebilir ne yapacağı belli olmuyor boşuna google amca demiyoruz :)

C

CicekCicek.Com

Misafir
vala bende resim reklamı cıksa 1$ alırım herhalde tik basi normalde 0,25filan alabiliyorsak :)

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlar görünmüyor

Reklam hiç dikkat çekmeyen bir yerde ve fonla rengide aynı olunca görümüyor.Bence fondan ayır ve yazılara yakın bir yere çek.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim siteyede bi bakarsanız çok sevinirim. günde 6000 i aşkın gösterime, şimdiye kadar en fazla 1,87 $ aldım günde. bi yardımcı olursanız sevinirim. ve sizce reklamları nereye koyayım. tıklama orada çok düşük...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5