İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tekil Hitim Dalgalı Gidiyor

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Merhaba arkadaşlar; 1 aylık sitemde %85'i arama motorlarından gelen günlük ortalama 200-220 tekil hitim vardı.Vardı diyorum çünkü dün serverlerde sorun olduğundan 4 saat kapalıydı.Tekil hitim bugün anca 100 oldu.Bu durum ne zaman düzelir acaba?

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
serverlerde problem oldugu dönemde indexlerin aldıgı hatalar pandaya raporlanır panda ise o indexleri kaldırır ondan kaynaklanabilir. pislikadam.com'dada kesinti vardı 1 gün boyunca o zaman index sayım 75 iken 70'e düştü sanada öyle birşey olmuş olabilir.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
indexim gayet iyi sıkıntı yok da halen sıkıntı var tekilim çok düştü

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Tekil hitlerinizi sizler nerelerden bakıyorsunuz acaba? Wp kullananlar tekil hitlerine statpress eklentisinden mi yoksa google analytics' den mi bakıyorlar. Arada fark var ondan sorma ihtiyacı duydum.

Ayrıca forum sitemde tekil hitlerimde artış mevcut. Hafta sonları sitemin içeriğinden ötürü düşüşler oluyor ama her hafta bu şekilde olduğundan normal.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
anladım teşekkürler bende sayyaca bakayım deneyim eskiden vardı kaldırmıştım :)

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
benim eski sitemdede host kapanıyordu hiti 0 olmuştu.
o hostu hemen değiştir ve backlink çalışması yaptır.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
hostta şuan hiçbir problem yok daha önceden beri o firmayla çalışanlar da ilk defa böyle olduğunu söylüyor

BadJoke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Herhangi bir web sitesinin 4 saat kapalı kalması Google açısından büyük bir soruna neden olmayacktır ki 4 saatte indirdiği bağlantıların hata vermesi, o bağlantıların kalkmasına neden olmayacaktır.

Web sitenizde eğer algoritmik olarak bir sorun yoksa, birkaç gün içerisinde hitinizde düzelme göreceksinizdir.

Hostunuzla alakalı 4 saati problem etmemenizi tavsiye ediyorum.

Saygılarımla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5