İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

teklan.com.tr nasıl bilirsiniz

seprahosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklan iyidir , bizde onlarla çalışmayı düşünüyoruz şuanda fiyat araştırmasındayız.

asynchronous1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklan ile 2006-2008 arası çalışmıştım, hiç sorun yaşamadığımı söyleyebilirim. Gayet iyi hizmet vermekteler.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yorumlar için güven vermiyordu bende aracı bayi firmalardan aldım TR Lokasyon İdealHosting den aldım gayet iyi çalışıyor

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
teklan kendi halinde, kimseye zararı olmayan, kaliteli bir dc dir. Zaten zararı olan dc tercih edilmemeli :D Tercihim Radore DC. İsteenlee uygun fiyata piyasadaki fiyatların altında dedicated ayarlayabilirim. İyinete ozel olarak. Radore' de kendimize ait kiralık kabin 100mbit hat ve 7 sunucu ile su an hizmet vermekteyiz. Kabinde bos yerimiz mevcut isteyene Dell Power Edge R Serisi Peformans Makinalarından kiralayabilirim.

ByPowerfuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Teklan iyidir . Oyuncusu olarak alacaksan tavsiye edilir bir firma radore de var

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teklan iyidirde bir şüphem oldu kullandığı site Joomla , birde üste Canlı Muhabbet yazmışlar ciddi bir firma olarak görmedim açıkcası ama kullananlar var demekki iyi ordanda alırız.sorun yok

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Teklan iyidirde bir şüphem oldu kullandığı site Joomla , birde üste Canlı Muhabbet yazmışlar ciddi bir firma olarak görmedim açıkcası ama kullananlar var demekki iyi ordanda alırız.sorun yok

sitelerine pek onem vermiyorlar ancak alt yapıları ve teknik durumları gercekten iyi haklaını yememek lazım

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hat ve trafik teklanda biraz daha tuzludur. Genelde kurumsal yapı kullanan şirketlerle çalışır tavsiye ederim. Çok eskiden çalışmıştım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5