İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TEKLAN DC Tabanlı Çok Uygun Sunucu

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj gürültüsünden çok alıp kullanan arkadaşların yorumları önemli. Siz bizden ne bir sunucu nede hizmet aldınız, dolayısıyla denemediğiniz ve bilmediğiniz birşey hakkında yorum yapmak ne derece doğru tartışılması gerekir.

2 üst mesajda ki son yorum:

Benim hatam, spam filter silmi$ - cok iyi destek, guzel sunucu, guzel baglanti :)

Söylenecek başka söz yok.

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj gürültüsünden çok alıp kullanan arkadaşların yorumları önemli. Siz bizden ne bir sunucu nede hizmet aldınız, dolayısıyla denemediğiniz ve bilmediğiniz birşey hakkında yorum yapmak ne derece doğru tartışılması gerekir.

panel varmi, varsa hangisi ?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Sorduklarım yada yazdıklarım mesaj kirliligi degil biliçlendirmek için yapmış hamlelerdi.

daha çok sorduklarıma cevap vermek yerine başka cevapların ardına sığınmayı uygun bulmuşsunuz.
şunu söyleyebiliyormusunuz
bizim DC de şu kadar hattımız var:
ve en önemlisi bunu kanıtlayabiliyormusunuz ?
işte soru burda başlıyor .
Bu soru sadece size ait deil bir çok dedicated makine satanlaradır.
biz dedicated arayanlar bunu artık arıyoruz
belki bilmek istersiniz die sizi bilgilendirmek istedim.

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi kabinetimizdeki sunucularımıza ve colocation müşterilerimiz için Teklanda ilk önce 1mbit ile başladık. Ardından 5mbit ve daha sonra 10mbit oldu. Şuan ise 20mbit hattımız olup hiçbir limitleme bulunmuyor. İstediğimiz an yoğunluğa göre 100mbit e kadar çıkarabiliriz hattımızı.

Küçük bir de hatırlatma yapayım. Teklanda kendi kabinetlerimiz ve kendi altyapımızı kullanıyoruz. Gerek firewall, gerekse routerler tamamen bize aittir.

Çok sayıda virtual dedicate ve dedicate kullanıcımız mevcut ve şuana kadar hiçbir müşterimiz hat yetersiz, lag var, memnun değilim diyerek bizden ayrılmadı. Tam aksine diğer birçok DC deki müşteriler sunucularını bize getirip Teklandaki kesintisiz ve sorunsuz hattın kendilerini nasıl etkilediğini anlattı. Umarım sizin için yeterli ve oldukça açık bir cevap olmuştur.

Sevgiler

N

Naruto

Misafir
Sorduklarım yada yazdıklarım mesaj kirliligi degil biliçlendirmek için yapmış hamlelerdi.

daha çok sorduklarıma cevap vermek yerine başka cevapların ardına sığınmayı uygun bulmuşsunuz.
şunu söyleyebiliyormusunuz
bizim DC de şu kadar hattımız var:
ve en önemlisi bunu kanıtlayabiliyormusunuz ?
işte soru burda başlıyor .
Bu soru sadece size ait deil bir çok dedicated makine satanlaradır.
biz dedicated arayanlar bunu artık arıyoruz
belki bilmek istersiniz die sizi bilgilendirmek istedim.

sen daha çok karalama işlemine girmişsin be cemcim :)

şu forumda 1 gün kavga görmeden ölürsem yanarım :'(

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Naruto neden kavga olsunki ?
amacım kavga etmek degilki Gerçekten bu işi bilenler ve düzgün hizmet veren kişilerin kazanmasını istemek kavgamı ?
arkadaşımız gerekli açıklamasını yapmış ve eğer doğru ise ( onun dürüstlüğüne kalmış) bunun + bir deger olduğunu düşünüyorum.
forumda bir çok kişinin hala gerçek Co-location die VPS sattığını düşünürsek bunları sormam kavga etmek degil bilinçlendirmektir.
bu arada arkadaşımıza da eğer söyledikleri doğru ise daha fazla ilerlemesi için elimden gelen destegi yapabilirim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Linux - cPanel / Fantastico fiyatı verebilir misin? Sunucular size mi ait? Yosa bayi misin? Fatura kesiyor musun? Paypalla ödeme alıyor musun? Reboot port/panelin var mı? Yoksa reboot nasıl yapılıyor?

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cpanel kullanmıyoruz.
Fatura kesiliyor.
Sunucular kendimize ait bir bayilik sözkonusu değil.
Verified Paypal kullanıcılarından Paypal ile ödeme alıyoruz.
Rebootu sunucudan kendiniz yapabilirsiniz, farklı bir durum olduğunda anında müdahale ile restart yapabiliyoruz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
trafik ile limitlendirince zaten o verilen hat çıkışını her daim aynı oranda kullanamayacağımız ifade edilmiyormu :)

cmylmz arkadaşım senin yaptığın şeyi bende yapıyorum .

Ama sonra sanane niye karalıyorsun diyorlar.Halbuki insanların bunları bilmeye hakkı var . Ortalıkda bir sürü dolandırıcı insan var(Sözüm ortaya)

MKB arkadaşım öyle yada böyle ..Seviyeni koruduğun için ben sana özel olarak teşekkür ediyorum.

Hayırlı satışlar.

N

Naruto

Misafir
Naruto neden kavga olsunki ?
amacım kavga etmek degilki Gerçekten bu işi bilenler ve düzgün hizmet veren kişilerin kazanmasını istemek kavgamı ?
arkadaşımız gerekli açıklamasını yapmış ve eğer doğru ise ( onun dürüstlüğüne kalmış) bunun + bir deger olduğunu düşünüyorum.
forumda bir çok kişinin hala gerçek Co-location die VPS sattığını düşünürsek bunları sormam kavga etmek degil bilinçlendirmektir.
bu arada arkadaşımıza da eğer söyledikleri doğru ise daha fazla ilerlemesi için elimden gelen destegi yapabilirim.

haklısın sana haksızsın diye bir cümle kullanmadım canım benim mesela ben teklandan bir arkadaştan dedicated yerine vps almışım ama 250 YTL paramı aldı
sadece allah'a havale ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5