İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

teklif usulu satılık - Projelik, Sektörel, Her telden Domainler Fiyatlarımız Uygundur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Know

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok%20Icon.jpg
Beğendiğiniz Domainler için Pm ile fiyat sorabilir veya fiyat verebilirsiniz.

Godaddy Kayıtlı Domainler

Blogsayfa.com
Bitkinet.com
Biberhapizayiflama.net

indirturk.com
indirkaydet.com
Mobilindir.com
Programsitesi.net
is-ilani.com

Danteldunyasi.com
Domainrehber.com
Dizimagazin.com

Gazeterehberi.com
Grafiktr.com
Forumdestek.com
Finanskobi.com

Peturunleri.com
Enerjiforum.com
Eminesenlikoglu.com
Kadinpartisi.com

Turkiyedizayn.com
Tvturk.net
Toptanci.org
Ticaretrehberi.org
Tatilotel.info

Zurnasohbet.com

Turkticaret Kayıtlı Domainler

Annebaba.net
Domainlerim.net
Canlitvradyo.net

Supermagazin.net
Firmaturk.net

Okuloyunlari.net
Onlinehukuk.net
Oyunhaber.net

Pimapenfiyatlari.net
Psikiyatriuzmani.net

Manyaklar.net
Kirmizibiber.net
Yuklem.net

İsimtescil Kayıtlı Domainler

Yesilbahce.com
Sanalkermes.com
Ekabir.com

Sahangokbakar.net
Orumcekadam.net

Turkiyecocuk.net
Yerlimali.net

ihs Kayıtlı Domainler

Haberyayin.com
Ailehayati.com

--------------

Ay9.com 2001 - 2011 kayıtlı

ok%20Icon.jpg
Domainlerin detaylı olarak whois bilgilerini | www.isimturk.com - Domain satış sitemden kontrol edebilirsiniz. Sayının Çokca olmasından Sebep Firma ve reg tarihleri eklenememiştir. www.isimturk.com sitesinde her domain için detaylara yer verilmeye çalışılmıştır. Lütfen Almak istediğiniz Domainin whois bilgilerini Kendiniz Mutlaka sorgulayınız

T

trgy

Misafir
İndirturk tarafımdan alınmıştır. Ödemesi yarın gün içerisinde yapılacaktır. :)

Know

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İndirturk tarafımdan alınmıştır. Ödemesi yarın gün içerisinde yapılacaktır. :)

trgy ; Ödemenizi Kontrol ettim. Sanırım bi Aksilik çıktı. Ödemeniz Bana ulaşmadı. Ödemenizi yaptıktan sonra haber verirseniz memnun olurum.

Kolay Gelsin.

T

trgy

Misafir
trgy ; Ödemenizi Kontrol ettim. Sanırım bi Aksilik çıktı. Ödemeniz Bana ulaşmadı. Ödemenizi yaptıktan sonra haber verirseniz memnun olurum.

Kolay Gelsin.

Ödemeyi geçtim ama saat 17:00 dan sonra oldu sanırım o yüzden geçmemiş olabilir hesabınıza.

Know

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeyi geçtim ama saat 17:00 dan sonra oldu sanırım o yüzden geçmemiş olabilir hesabınıza.

Eft yaptınız sanırım...

Peki Bugün Cuma Olduğunu ödemenin Pazartesi Günü Bana ulaşacağını Düşündünüzmü hiç? Bir Alıcı olarak Satıcıyı 3 Gün Bekletmek Doğrumudur.
Satış Kurallarına uyarmı?. Siz Buranın Adminisiniz. Afedersiniz Ama. Size o domaini satmamın nedeni Siz Bu Forumda ilk Refim olun diyeydi.

ilk Refimde böyLe Çıktı.. Vardır Bundada Bir hayırmı demek lazım ?.

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Eft yaptınız sanırım...

Peki Bugün Cuma Olduğunu ödemenin Pazartesi Günü Bana ulaşacağını Düşündünüzmü hiç? Bir Alıcı olarak Satıcıyı 3 Gün Bekletmek Doğrumudur.
Satış Kurallarına uyarmı?. Siz Buranın Adminisiniz. Afedersiniz Ama. Size o domaini satmamın nedeni Siz Bu Forumda ilk Refim olun diyeydi.

siz karşı taraftan ödemeyi gerçekleştirdiğine dair bir dekont isteseniz ve pazartesiye kadar yani ödeme elinize gelene kadar domaini rezerve etseniz daha doğru olmaz mi?

Hep bana rabbena düşünürseniz birakin ticareti.

Saygılar.

Know

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz karşı taraftan ödemeyi gerçekleştirdiğine dair bir dekont isteseniz ve pazartesiye kadar yani ödeme elinize gelene kadar domaini rezerve etseniz daha doğru olmaz mi?

Hep bana rabbena düşünürseniz birakin ticareti.

Saygılar.

ya Arkadaşım.. Burda Mevzu Adamın Parayı yatırıp, Yatırmama Konusunda GÜVEN duymamazlık üzerine değil.

Burda Şimdi Sen Olayın Tepesinden Gelip Hoop Konuya Giriyorsun.
+ Hem Siz neden cevap verme geregi duydunuz?. yoksa Sizinlemi Şatış Konusunda anlaştık.?

Olayın Aslı Astarı. Dün Bu Domain için Satış Şartları Konuşulmuştur. Alıcı Ödemesini Yarın Gün içinde Yapacagını Söylemiştir.

Ben'de Kendisinin Duyarsız Davrandığını 3 Gün Ödeme Konusunda Satıcıyı ( beni ) Bekletmiş olacağını yazdım.

Lütfen Sizinle Alakası Olmayan Konulara Post kasmak yada birine yaranmak için Mesaj Yazmayınız.

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ya Arkadaşım.. Burda Mevzu Adamın Parayı yatırıp, Yatırmama Konusunda GÜVEN duymamazlık üzerine değil.

Burda Şimdi Sen Olayın Tepesinden Gelip Hoop Konuya Giriyorsun.
+ Hem Siz neden cevap verme geregi duydunuz?. yoksa Sizinlemi Şatış Konusunda anlaştık.?

Olayın Aslı Astarı. Dün Bu Domain için Satış Şartları Konuşulmuştur. Alıcı Ödemesini Yarın Gün içinde Yapacagını Söylemiştir.

Ben'de Kendisinin Duyarsız Davrandığını 3 Gün Ödeme Konusunda Satıcıyı ( beni ) Bekletmiş olacağını yazdım.

Lütfen Sizinle Alakası Olmayan Konulara Post kasmak yada birine yaranmak için Mesaj Yazmayınız.

ben sizin satış politikanızı eleştirme hakkına sahip birisiyim. Bu nedenlede bu üslübünüz tamamen olumsuzluğa neden oldu.:eek:lmadı: konuyu okudum ve ona göre yorumumu yazdım.

amacım post kasmak olsa, " hoşgeldin mesajları"ndan başlardım ;)

size hayırlı satışlar dilerim.

T

trgy

Misafir
Eft yaptınız sanırım...

Bunu böyle sorun edeceğine bana rica etsen de bankamatik ten yatırır mısın desen olmaz mıydı? 3 gün sonra gelse ölmezsin, en sinir olduğum şeydir para para para.. Bu şekilde ticaret yapılmaz. Adamın işi çıkmıştır birşey olmuştur der, kimsenin 1 TL'si dahi kalmamıştır bende kalmaz da. İstemiyorsan iptal edebilirim eftyi anında. Kime satacaksan da satarsın.

Bu şekilde kimse alışveriş yapmaya yanaşmaz seninle haberin olsun. Benim kimlerden ne alacağım var ama gidipte para para demiyorum adamın işi vardır gücü vardır diyorum bekliyorum kaldı ki bizde böyle bir durum da yok.

Admin olunca insan olmuyor muyuz biz? Bizim işimiz gücümüz çıkmıyor mu sabaha kadar forum forum diye ölüyor muyuz? Nasıl böyle düşünebiliyorsunuz anlamıyorum.

İnsanı bi gün çileden çıkaracaksınız yemin ederim bak.

gemius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dizimagazin.com
Finanskobi.com
Firmaturk.net

domainleri için fiyat bildirebilir misiniz?

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ne içtin sen ne içtiysen söyle de bizde içelim.

Eft yaptınız sanırım...

Know

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimle Ticaret yapma veya yapmama değil mevzu.

isimturk.com sitesini incelersiniz. yapılan ticaret ayrıntılarına ulaşırsınız "trgy" ticaret diyorsun para para para diyorsun. Bak kardeşim. Senin yaş oranını tahmin edemiyorum. ama ticarette hep para para para diye birşey yoktur. Sadece Verilen Söz teminat olur ! Gelip Sana neden Rica edecem? Sizin Bana Gelip Durumu izah etmeniz gereklidir.. Alıcı olan Sizsiniz. Ayrıca Bakın

ne içtin ne yedin ne gördün gibi Saçma sapan şeyler yazmayın. Siz Bakın kendi dalganıza.

trgy işim forum değil diyorsun. Domaincilik bizim işimiz. Eğer alıyorum diyorsan. Bunun Forumla Alakası yok. O zaman Siz gidip " Bir Mobilyacıya bir ürün almak için Teminat verin sonra verdiğiniz teminata uymayıp Adam size itiraz edince Benim işim Sadece Mobilyacılık değil diyin."

Bir Hatanız var. bu hatanızı telafi etmek yerine. durumunuzu, halinizi özetlemek yerine burda " birgün çileden çıkaracaksınız adamı " gibi Bizim yaşlarımıza uymayacak sözler söylememelisiniz.

Neden Konuya yazmak yerine ... Pm ile Durumu izahta bulunmadınız.

Bu Konuya Yazacagım Son Mesajdır.

Alıcı ve Satıcı Arasında 3. Kişi olmayınız. Burasyı "Domain Değerlendirme" " Satıcı Değerlendirme konusu değil" Bu Bir Satış Konusudur. Satış Konusunda
Alıcı ve Satıcı Dışındaki Mesajlar yazmayınız.

Satışla Alakası Olmayan Mesajları Report ettim. Mesajların Silinmesini rica ederim.

T

trgy

Misafir
Benimle Ticaret yapma veya yapmama değil mevzu.

isimturk.com sitesini incelersiniz. yapılan ticaret ayrıntılarına ulaşırsınız "trgy" ticaret diyorsun para para para diyorsun. Bak kardeşim. Senin yaş oranını tahmin edemiyorum. ama ticarette hep para para para diye birşey yoktur. Sadece Verilen Söz teminat olur ! Gelip Sana neden Rica edecem? Sizin Bana Gelip Durumu izah etmeniz gereklidir.. Alıcı olan Sizsiniz. Ayrıca Bakın

ne içtin ne yedin ne gördün gibi Saçma sapan şeyler yazmayın. Siz Bakın kendi dalganıza.

trgy işim forum değil diyorsun. Domaincilik bizim işimiz. Eğer alıyorum diyorsan. Bunun Forumla Alakası yok. O zaman Siz gidip " Bir Mobilyacıya bir ürün almak için Teminat verin sonra verdiğiniz teminata uymayıp Adam size itiraz edince Benim işim Sadece Mobilyacılık değil diyin."

Bir Hatanız var. bu hatanızı telafi etmek yerine. durumunuzu, halinizi özetlemek yerine burda " birgün çileden çıkaracaksınız adamı " gibi Bizim yaşlarımıza uymayacak sözler söylememelisiniz.

Neden Konuya yazmak yerine ... Pm ile Durumu izahta bulunmadınız.

Bu Konuya Yazacagım Son Mesajdır.

Alıcı ve Satıcı Arasında 3. Kişi olmayınız. Burasyı "Domain Değerlendirme" " Satıcı Değerlendirme konusu değil" Bu Bir Satış Konusudur. Satış Konusunda
Alıcı ve Satıcı Dışındaki Mesajlar yazmayınız.

Satışla Alakası Olmayan Mesajları Report ettim. Mesajların Silinmesini rica ederim.

Pm ile durumu sorması gereken sensin. Kaldı ki ben sana söz vermedim, yarın gün içinde gelecek paran dedim, domaini paranı almadan gönderme dedim. Göndermedin de zaten sorun ne o zaman?
Herneyse haklısın boşver. :)

Dipnot: Türkçeyi düzgün kullanalım.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
satma arkadaşım bu forumda hiçbirşeyini şahsen ben istemiyorum. standart bir kullanıcı olarak benim istemiyor olmam bu forumda hiçkimsenin istemediği anlamına da gelir.

Know

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satma arkadaşım bu forumda hiçbirşeyini şahsen ben istemiyorum. standart bir kullanıcı olarak benim istemiyor olmam bu forumda hiçkimsenin istemediği anlamına da gelir.

Anlama Sorunumu Yaşıyorsun Arkadaşım sen ?. Alıcı ve Satıcı Harici yazmayın.. demem senin aklında Senin yazmaman gerektigine dair en ufak bir fikir uyandırmıyormu?.

Gürültü yapmada işimize bakalım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5