İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teklifleri Tamamlayın, Paranızı Alın. ( Defalarca Ödeme Aldım. )

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Daha önceleri internetten para kazanma işleri ile bayağı bir haşır neşir olmuştum. Özellikle ptc siteleri ile ilgili bayağı bir bilgim var. Ama şu sıralar upload - download yaptığım için bu sistemleri kullanmıyorum. Zaten bildiğiniz gibi çoğu ptc sitesi yatırımları kapıp kaçma çabasında.

Yer imlerimi düzenlerken size anlatacağım bu siteye rastladım. Çok öncedende kullandığım için ödeme yapmama gibi bir olasılığı yok. Zaten bu siteden daha 16 ekimde bir ödeme gelmiş.

Öncelikle sistemde nasıl kazanıyoruz bunu açıklamak istiyorum. Site size yapmanızı gerekenleri söylüyor ve siz de bunları yapıp bildirimi geçtikten sonra ödemeyi bekliyoruz.

Örneğin aşağıdaki teklifte anketi tamamlayın diyor.

7fnn.jpg

Bunun gibi bir sürü teklif mevcut. Ayrıca getirdiğiniz her üye başına 0.10$ alıyorsunuz. Ama kesinlikle ve kesinlikle 2-3 teklif bitirmeden üye çekmeye çalışmayın. Yoksa hesabınız kapatılır veya ref ücretleriniz ödenmez.

Sistemi önceden kullandığıma ve ödeme aldığıma dair bir kanıtta ekliyorum.

7fv4.png

Üyelik için: refli :) - refsiz :(

Sorunuz olursa bilgim kadarı ile cevaplamaya hazırım.

gokdag18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekliflerin ne olduğunu biraz daha anlatabilir misin. mesela ne ile ilgili teklifler çıkıyo, ne yapmamızı istiyo vs.

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Teklif örneğin sitenin birine girip üye olmak ve aktivasyon mailini onaylamak ya da başka bir siteye üye olup anket doldurmak. Bunun gibi şeyler.

Bu arada son tekliften ödemem geldi.

8z3s.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5