İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tekliflerinizi Bekliyorum

O

ozkur

Misafir
ne tesadüf ben de senin için kullanmıştım. ama sana daha çok yakıştı.
varsayımlarla konuşacağına, başkalarını karalayacağına, yardım edeceksen ediyorum de, etmiceksen de boşuna çocukluk yapmak için yazılar yazma.

ben yardım edebilecek kişilerle muhattap olmak istiyorum.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kadar yazık

4 katlı işyeri kiralayan bir hosting firması(!) kendine host arıyor

bu şekilde ne kadar küçük duruma düştüğünüzün farkındamısınız?? özelliklede karşınızdaki kişiyle olan diyaloglarınız sizin henüz 15-18 yaş arasında yaz aylarında host satmaya çalışan biri olduğunuzu gösteriyor..

O

ozkur

Misafir
evet 5 mb sponsor arasam senin için olur heralde. çünkü senin gibilerine verecek hostum bile yok solucanlarla uğraşamam...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu şaka mı ya

nisana da çok var ama anlamadım gitti

O

ozkur

Misafir
h4x0r, hosting firması değil tamamı.
reklam, grafik, broşür tasarım, organizasyon, baskı, matbaa, çeviri bürosu, gazete acentası ve bunun gibi pek çok reklam hizmetleri verecek bi firma oluşturuyoruz.

dediğim gibi 3 hafta sonra mutlaka beklerim. burdan size fotoğrafları yollucam, herkesi davet edicem firmaya çünkü ilk gün açılış töreninde çocuklara lolipop dağıtıcaz, büyüklere de lokma...

yanlız erken saatte gelin, lolipoplara rabet çok olucak gibi görünüyo yetmeyebilir herkese...

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozkur' Alıntı:
evet 5 mb sponsor arasam senin için olur heralde. çünkü senin gibilerine verecek hostum bile yok solucanlarla uğraşamam...

1) adam gibi konusacaksın , ben sana hakaret etmedim. O solucan seni kötü zehirler bir daha doğrulamassın , çocuk seni.

2) karsındaki insanı tanımadan atıp tutmayacaksın , sen hosting hakkında ne biliyorsunki burda 4 katlı ofis acıyoruz onu yapıyoruz şöyleyiz böyleyiz diyorsun

3) 4 katlı ofis açıyorsanız kafadan 50 milyar maliyetiniz vardır herhalde ,bunu 2 kata indirip kalan paraya biraz ekleyip neden kendi alt yapınızı olusturmuyorsunuz peki ?

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koskoca reklam grafik broşür tasarım organizasyon baskı matbaa çeviri bürosu gazete acentası reklam hizmetleri(!) vererek 4 katlı bir işyeri tutuyorsunuz ama 15ytl verip bi hosting alamıyorsunuz.. eğer gerçekten bu kadar acizsen hesap numaranı ver 15 ytl atayım bir nevi sadakamız olsun..

senden bize lolipop kalırsa geliriz tabi.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
reklam, grafik, broşür tasarım, organizasyon, baskı, matbaa, çeviri bürosu, gazete acentası ve bunun gibi pek çok reklam hizmetleri verecek bi firma oluşturuyoruz.

dediğim gibi 3 hafta sonra mutlaka beklerim. burdan size fotoğrafları yollucam, herkesi davet edicem firmaya çünkü ilk gün açılış töreninde çocuklara lolipop dağıtıcaz, büyüklere de lokma...

ne ilksin sirketcilik oynayan, ne son olacaksin. lokma, ekmek edebiyati yapan adamin 4 katli ofisi olmaz, cekil git bir. allah arttirsin 8 kata imar izni al belediyeden, hadi yavrum.

S

seven7

Misafir
ya birak bu ayaklari 4 katli ofise tasiniyormus.sen once liseyi bitir.sonra gel sirketini kur...hadi bakalım...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ooo ozkur kardeş hoşgeldin.ödenmiş sermayen 1.000.000 ytl imiş doğru mu ? sen büyük adamsın ya..bizim gibi basit insanlarla uğraşma..4 katlı ofisinin bodrum katına çök sen :D

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abileri ozkurun okulu başladı dalga geçmeyin çok çalışması lazım çoook ;)

seyyaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulan salak 4 katlı ofise taşınıyorsunuzda neden 250 mn alan 20 gb trafiklik alan istiyorsunuz milleten yıllık 40 $ dedigin alan.Allahım ya sahtekarlardan koru bizi.gerizekalı herif ya... palavra bi halta yaramaz hostu benden sölemesi.scriptleriniz 2 . w a r e ze duser.
ozkur' Alıntı:
arkadaşlar, bi yardım istedik demediğiniz kalmamış hepiniz çok saolasınız (!)

özkurweb olarak hosting satışlarımız devam etmektedir. ayrıca yeni bir şirket kuruyoruz 4 katlı bir ofise taşınıyoruz, ticari kimliğimiz üst seviyelere doğru ilerliyor.

fakat serverlarımızda mp3, absürt, *****, video gibi dökümanların yayınlanması yasak. Hem server admini engelliyor, hem de biz firma olarak makinaların gücünü ve direncini düşürdüğü için kabul etmiyoruz bu tip içerikleri.

daha fazla polemiğe girmek istemiyorum neden herkes birbirine yardım etmesi gerektiği yerde karalama amaçlı provokasyonlar yapıyor anlamak zor.
iyi günler...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ya varya manyakmı bunlar yaaa...iyice meyhaneye çevirdiler burayı ha...kafası güzel olan geliyo bişiler atıyo ortaya gidiyo...adam düne kadar host satıyodu, şimdi 250mb alana takla atıyo, hemde beleş istiyo...aylık 15ytl paranda yoksa as kendinide kurtul bu dünyadan...lem yolda yarım saat yürüsen hergün illa yerde bulursun 50 kuruşu bee...bide hala bıdı bıdı yapıyo millete...4 katlı ofise taşınacak kadar paran var ama ayda 15ytl paraya yurtdışından bi host alamıyon, ah varya bura sanal ortam olmayacakta siz böle atıp tutacaksınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5