İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tekliflerinizi Bekliyorum

O

ozkur

Misafir
Merhaba Arkadaşlar,

Siteye komik videolar bolumu eklemek istiyorum. aylik 20 gb trafik verebilecek 250 mb web alanina ihtiyacim var. Sponsorluk olarak karsilamak istiyorum. puf noktasi, zamani gelip de alan ve trafik artirima ihtiyac olursa bu konuda yardimci olabilecek sponsorluk calismasinda bulunacak bi web hosting firmasina ihtiyacim var.

ote yandan mizahport.net sitemize editor alimlari surmektedir.
son olarak manisaspor.org domaini ile domain takas yapmak isteyenler olursa gorusebiliriz.

Msn Messenger adresim : [email protected]
hepinize tesekkur ediyorum iyi gunler.

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sanki banada öyle gelio
gelio yu bırakın. kampanyalar vs vs ler vardıkine sanki

ilginç.

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehhh buldummm.

arkadaşım sponsorluk ihtiyacını http://www.ozkurweb.com
adresinden karşılayabilirsin.
http://www.ozkurweb.com/sponsorluk.html

firmanın iletişim bilgilerini istersen
2002 - 2005 Özkurweb Bilişim Hizmetleri
Bozyaka Caddesi No:8 Bozyaka/İzmir
Telefon : 0(232) 255 58 94
GSM (Özcan Bey) : 0(537) 688 58 28
Msn Messenger : [email protected]

siteni açınca haber verde link degişimi edelim.

S

SakiEvi.CoM

Misafir
=) belkide onlarin serverlarinda video mp3 falan yasaktir kendi serverlarini kirletmek istemiyıorlardir :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünde 1 milyon e-mail yollamak için script arıyorlardı !!!
Başkalarının hostuda bu işler için çok uygun olsa gerek.

S

SakiEvi.CoM

Misafir
yaww valla :) ozkurweb kac yıldır msnde war benım konusuyorus ne biliyim 250mb alan 20gb bw kasmaz heralde sizi neden sponsor arıyorsunuz anlamadım :p :) :D

O

ozkur

Misafir
arkadaşlar, bi yardım istedik demediğiniz kalmamış hepiniz çok saolasınız (!)

özkurweb olarak hosting satışlarımız devam etmektedir. ayrıca yeni bir şirket kuruyoruz 4 katlı bir ofise taşınıyoruz, ticari kimliğimiz üst seviyelere doğru ilerliyor.

fakat serverlarımızda mp3, absürt, *****, video gibi dökümanların yayınlanması yasak. Hem server admini engelliyor, hem de biz firma olarak makinaların gücünü ve direncini düşürdüğü için kabul etmiyoruz bu tip içerikleri.

daha fazla polemiğe girmek istemiyorum neden herkes birbirine yardım etmesi gerektiği yerde karalama amaçlı provokasyonlar yapıyor anlamak zor.
iyi günler...

S

SakiEvi.CoM

Misafir
ya amac polemik yaratmak degil ama sunu dusun sen fırıncısın ve baska fırından bedawa ekmek istiyorsun :) sen kimseye bedawa ekmek weriyormusun ?

S

samedmz44

Misafir
evet www.ozkurweb.com un değerli sahibi özcan bey :D çalışmalarınız son sürat devam ediyor.. O Dünkü Toplu E-Mail Yollama programını bulabildiniz mi bari ? :)

O

ozkur

Misafir
kardeş, açıklamamı yaptım hala daha aynı şey üzerinde duruyosun. yazdığım mesajı bidaha oku istersen. bizim fırında börek satılmıyo, ben de başka fırından börek alıyorum. bunun gibi düşün bide...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ticari kimlik? 4 katli ofis? Kardes?? pardon.. Eti browni mi verelim ulker dankek mi

O

ozkur

Misafir
kardeş, ofisi açtıktan sonra ki çok uzun bi zaman yok en fazla 3 hafta sonra sana eti browni ve yanında kahve ısmarlıcam odamda gelmezsen darılırım ama...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozkur madem şirketsin o kadar büyüksün al bi hosting niye böyle birşeye gerek duyuyon?

çocuk parkına döndü bura ipini koparan geliyo

O

ozkur

Misafir
evet çocuk parkına çevirdiniz burayı h4x0r...
bi yardım istedik, maşallah milletin yardımla ilgisi bile yok geyik havası var ben burda ciddi bi iş yapabileceğimi ummuştum ama çocuklar çıktı karşıma yanılmışım...
zaten bidaha forum lafını duyduğum zaman kafamı çevircem.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o lafı senin için kullanmıştım

madem o kadar büyüksün 3 kuruşa kıy para al milletten host istiyeceğine

bu demek oluyorki sen bunu illegal işler için kullanacaksın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5