İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

teknik destek lazım:)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konuyu nereye açacağımı bilemedim. acil durum olduğu için en çok okunan bölüme açtım. özür

dün bitdefender antivirüs 10 yükledim Notebook'a.
sonra herşey alt üst oldu. inanılmaz yavaşladı
şimdi tam 16 dakikadır " windows xp açılış ekranı " karşımda duruyor
karınca gibi ilerliyor
sonunda açıldı. ve bitdefenderı sileyim dedim
tam 9 dakikadır " remove " butonuna tıkladım ve öyle bekliyor

offf ne yapmam lazım? hiç anlamam bu işlerden?
şu an normal PC den yazıyorum bu mesajı

Bir yardım lütfen:(

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar güzel diyorsunuzda " güvenli kipte nasıl açacağım" :)))

ben tam bir donanım özürlüyüm. gerçekten hiç bir şey anlamam. ona göre anlatın lütfen.
hiç bi rişlem yapılamıyor şu an. bu mesajı yazarken nihayet silmeye başladı programı ama karınca gibi herşey. bir şeye tıklıyorsun. 10 dakika sonra görüyorsun o tıkladığın şeyin olduğunu:))
ne oldu anlamadım ki

S

SupRAdyN

Misafir
siliyosa hic bi işlem yapma cok kasmasın pc sildikten sonra normale dönecektir. tum sayfaları kapat sadece silmeye devam etsin.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
siliyor siliyor şu an
yok zaten başka işlem yapamıyorum. silme işlemine bile yarım saattir ancak başladı
neyse silsin bakalım ne olacak

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hah düzeldi neyse
ya ne berbat bir programmış bu
aman ha aklınızda olsun bu tecrübem

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites : güvenli kipte açmayı öğrenmek istiyor olabilirsin ben kısaca özetliyim. paylaşım paylaşımdır.
bilgisayarını restart et ve daha ilk ms-dos komut işlemi sayfası(siyah ekran) çıktığında klavyenden F8 tuşuna bir kaç kez bas. sonra karşına seçenekler çıkacaktır. en üsttede Güvenli Kip yazar onur seçersen bilgisayarın güvenli kipte açılacaktır.
Güvenli Kipten kurtulmak için tekrar reset atman yeterli olacaktır.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçmiş olsun favorites. deville sanad a teşekkürler. istersen bi format at yedek alıp tertemiz olsun ne güzel o programın ıvırları zıvırları duruyodur hala pcinde.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites : güvenli kipte açmayı öğrenmek istiyor olabilirsin ben kısaca özetliyim. paylaşım paylaşımdır.
bilgisayarını restart et ve daha ilk ms-dos komut işlemi sayfası(siyah ekran) çıktığında klavyenden F8 tuşuna bir kaç kez bas. sonra karşına seçenekler çıkacaktır. en üsttede Güvenli Kip yazar onur seçersen bilgisayarın güvenli kipte açılacaktır.
Güvenli Kipten kurtulmak için tekrar reset atman yeterli olacaktır.

sonucta guvenli kip olmadanda acıyor ordanda sistemi geri yukleyebilir.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sistem geri yüklemesine gerek yok arkadaşım..Oturacak hiç sıkılmadan pc 5 saatdede açılsa onu oradan silecek..

kaspersky bitdefender panda bunlar hep böyle bi kurdunmu başına bela..

kurun avastı oh mis..

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inndir.com adresinde aşağı in popüler lerin arasında var avast çok güzel evde de kullanıyorum memnunum bende

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben 2 senedir bitdefender kullanıyorum, çokta memnunum :) ama şöyle bir eksisi var. temiz sisteme kurmanız lazım, virüs spy trojan girmesini %99 engelliyor. ama virüslü sisteme kurarsanız kurtulmanız baya zor. en büyük artısıda sistemi kasmaması ve sürekli güncellenmesi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5