İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teknoloji e-dergisi için içerik önerisi!

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba

Sitemizin içeriği ile ilgili 2 haftada bir e-dergi yayınlamak istiyorum.Site imzamdaki sitedir. Teknoloji çıkış tarihi haberleri yayınlıyoruz.
Kendim bir kaç konu oluşturup e-derginin içeriğini aşşağı yukarı oluşturdum.

-İçerikler arasında sitemizde bulunan haberlerin bir kısmını yayınlayacağız.
-Sitemizde olamayan dergiye özel haberler yapacağız.
-Program, site vb gibi öneri yada tanıtımlar olacak.
-Yazılı röpörtajlar olacak.
-Şuan sürpriz olan farklı 2-3 konu daha bulunacak.

Sizden istediğim bu dergi için ilgi çekici ancak içeriğimizle alakalı(teknolojik) ne gibi yeni konular ekleyebiliriz.Bu da olsa güzel olur dediğiniz konular, yada şunlar olsa takip ederim diyebileceğiniz konulardan istiyorum.

Fikirlerinizi alalım...:)

Beinghuman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şahsen kendim elime ne geçse okuyan tiplerdenim ve bir sistemin hikayesi veya ip ucu beni oldukça etkiliyor eminim çoğu insan içinde bu durum bu şekildedir. Denemenizde fayda var derim :)

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şahsen kendim elime ne geçse okuyan tiplerdenim ve bir sistemin hikayesi veya ip ucu beni oldukça etkiliyor eminim çoğu insan içinde bu durum bu şekildedir. Denemenizde fayda var derim :)

sürpriz olarak belirttiğim konularda bunlar var teşekkür ederim:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5